Natalia PD - opinia (1) Moje dzieci i ja uwielbiamy ten sklep !! Bogaty wybór zabawek i najlepsze... Natalia PD Katarzyna - opinia (1) Sklep jest istnym rajem dla dzieci. Mam trójkę w wieku od 1.5 do 11 lat.... Katarzyna PAWEŁ - opinia (1) bardzo duży wybór zabawek, dobry dojazd, spory parking, ceny na każdą kieszeń. PAWEŁ
Rodzinka - opinia (1) Wspaniała profesjonalna obsługa. Moje dzieci uwielbiają tam wracać. To nie... Rodzinka Ewa Ś. - opinia (1) Super sklep! Dzieci go uwielbiają. Do tego bogata oferta i niskie ceny!... Ewa Ś. Ja - opinia (1) Polecam sklep, ogromny wybór zabawek i przystępne ceny Ja Ola - opinia (1) Wszystkie nowości zabawkowe pod jednym dachem.Przystępne ceny, ogromny wybór. Ola MH - opinia (1) Polecam sklep DAMI wszystkim niezdecydowanym MH Paula - opinia (1) Duży wybór niskie ceny, dla córki ten sklep to raj! Paula Mila - opinia (1) Jeden z ulubionych sklepów z zabawkami. Obsluga zawsze mila i chętna do... Mila NN - opinia (1) W sklepie stacjonarnym nie bylam (nie jest mi po drodze) ale czesto zamawiam... NN Polecam! (1) Bardzo polecam sklep Da mi. Bogaty asortyment, porządek, pyszna kawka dla... zadowolone klientki Wcale nie tak tanio (1) Sklep super wyposażony. Ogromny wybór oraz bardzo pomocny personel. Jednak... Toja Po prostu najlepszy sklep z zabawkami w Polsce ;-) (1) Fajnie, że akurat w Gdyni jest taki wielki sklep z zabawkami. Bardzo duży... Agata Bardzo polecam :) (3) Już wiele razy korzystałam, ale dopiero zebrałam się za wystawienie opinii.... Agnieszka Polecam (1) Od nie dawna mieszkam w trójmieście i pierwszy raz złożyłam wizytę w DAMI w... Hanka Super cena + jakość (1) Poleciła mi znajoma ten sklep i faktycznie najlepszy sklep z zabawkami w... Elka Jak szał przedświąteczny to tylko w DAMI (1) Urodziny dziecka, koleżanki dziecka, przyjaciółki dziecka, imieniny,... Ramona Super (1) Bardzo duży wybór zabawek nie tylko dla starszych ale również dla młodszych.... Michał Super obsluga (1) plus za personel ktory pomogl mi wybrac zabawke dla dziecka dziecko... Justyna z synem Grzesiem