Bożena - opinia (1) polecam, polecam i jeszcze raz polecam. W ciągu ostatnich trzech lat... Bożena Grzegorz - opinia (1) Wszystko zgodne z opisem, szybka i profesjonalna wysyłka. Polecam w 100% Grzegorz Łukasz - opinia (1) Bardzo solidna firma, materiały wysokiej jakości, sympatyczni panowie którzy... Łukasz
Ela - opinia (1) Pełen profesjonalizm Inne firmy powinny się uczyć Ela Arla_89 - opinia (1) Świetna obsługa, panowie bardzo konkretni, znający się na rzeczy, można się... Arla_89 Weronika W - opinia (1) Bardzo polecam salon, byłam mile zaskoczona podejściem do klienta. Trafiłam... Weronika W Joanna - opinia (1) Świetnej jakości wykładziny, bardzo profesjonalna obsługa - zarówno w... Joanna Maka - opinia (1) Potrzebowałam małego kawałka wykładziny dywanowej 0,6x2m "na wczoraj" (wnęka... Maka MD - opinia (1) Bardzo dziękujemy za super serwis i miła obsługę. Z firma Decolan... MD Joanna i Tomek - opinia (1) Doskonała obsługa, Panowie posiadają dużą wiedzę i nie sprzedają kota w... Joanna i Tomek Super oferta (1) Super oferta wysokiej jakości dywanów Kk polecam (1) Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę oraz pomoc w doborze podłogi,... Anna G. Wysoka jakość oferowanej usługi jak również asortymentu (1) Spotkałem się z bardzo miła i rzetelną usługą. Każdy postęp realizacji... Tomasz z Banina Fatalna obsługa i montaż (1) Fatalna obsługa. Listwy dylatacyjne drzwiowe niedopasowane kolorystycznie.... Łukasz Podziękowanie dla personelu sklepu DECOLAN (1) Bardzo dziękuję personelowi Decolanu za profesjonalną i przemiłą obsługę.... Grażyna F. Serdecznie polecam (1) Drzwi oraz wykładzina, która zamawiałem spisują się świetnie. Obsługa oraz... Mikołaj Podłogi, drzwi i listwy (1) Zamawiałem drzwi, listwy i podłogi. Wszystko na najwyższym poziomie, od... Michał polecam salon DDD w Gdańsku (1) W salonie DDD w Gdańsku zamawiałem drzwi wewnętrzne oraz podłogi do całego... bartosz