Ze 100% pewnością polecam każdemu tego DJ-a na wesele. Jest profesjonalistą w swoim fachu, świetnie się dopasowuje do towarzystwa. Moi goście byli zachwyceni!!!!
10
Re: DJ Lech Radziun
~qwer
(15 lat temu)
Również polecam!
U nas też wszyscy byli zachwyceni!!! :)
10
Re: DJ Lech Radziun
Weronka85
(15 lat temu)
Dajcie jakieś namiary na niego. Drogi jest?
00
Re: DJ Lech Radziun
~nusia85
(15 lat temu)
Dj Lech Radziun -603-585-754
00
Re: DJ Lech Radziun
~Ewelina i Krzysztof
(15 lat temu)
Dj Lech Radziun grał na naszym ślubie 28.08.09r. Było super. Wszyscy goście byli zachwyceni repertuarem i sposobem prowadzenia konkursów. Wszystko było na bardzo wysokim poziomie z wielkim wyczuciem, smakiem pełen profesjonalizm! Sprzęt REWELACJA m.in: maszyna robiąca bańki mydlane zaskoczyła wszystkich podczas pierwszego tańca. Dj dopasował się wspaniale do nastroju, do danej chwili, nikt do niczego nie był przymuszany. Polecamy serdecznie!!!
10
Re: DJ Lech Radziun
pasci
(15 lat temu)
U nas też grał Pan Leszek - wesele 02.01.2010! Nikt nam go nie rekomendował a wybraliśmy go na forum kierując się opiniami innych. Był to strzał w dziesiątkę:) Pan Leszek zaprezentował pełen profesjonalizm począwszy od bardzo dobrego nagłośnienia, poprzez dodatkowe atrakcje typu maszyna do baniek mydlanych, czy czapki dla gości, po sprzęt do prezentacji multimedialnych. Zabawa była przednia w czym duża zasługa Dj. Oprócz tego, ze Dj świetnie prowadził konkursy to jeszcze grał bardzo fajne kawałki przy których szampańsko bawili się zarówno młodzi jak i starzy. Podobało mi się, że w pełni potrafił dostosować się do oczekiwań pary młodej i gości co do muzyki i konkursów. Ponadto sam potrafił zasugerować pewne zabawy wykazując się sporym wyczuciem preferencji gości. Wszyscy byli zaskoczeni, że Dj może tak świetnie poprowadzić imprezę. Polecamy z czystym sumieniem!!!
10
Re: DJ Lech Radziun
~nagietek82
(15 lat temu)
U nas tez grał w październiku 2009, rewelacja, przygotowany, dopilnował wszytskiego, bo do wielu spraw nie ma się głowy, profesjonalny, konkursy prowadził przecudnie, a nie raz byłam na weselu z dj.Polecam!!!!!!!!!!
10
Re: DJ Lech Radziun
~Kacper Olejnik
(15 lat temu)
Raczej się tutaj nie wypowiadam, zwłaszcza o innych usługodawcach, ale skoro trafiłem na ten wątek to powiem, że miałem okazję widzieć p.Lecha w akcji i pozostały bardzo dobre wrażenia i wspomnienia ... było profesjonalnie, konkretnie i ... baaardzooooo śmiesznie :)