Niezadowolony klient - ocena (1) Agencja nastawiona tylko na swój zysk. Odrzuca bardzo dobrych najemców,... Niezadowolony klient Mikołaj - opinia (1) Serdecznie polecam! Rzetelna i profesjonalna firma. W razie konieczności w... Mikołaj nie polecam!! (2) Firma nie warta polecenia. Typowo nastawiona na kasę (pani,z którą... niezadowolona
rozwiązanie umowy (2) Witam czy będę musiał coś płacić za rozwiązanie umowy z pośrednikiem dodam... takiciekawy Byłem sceptykiem ale się przekonałem. (1) Byłem sceptycznie nastawiony do pośredników, zadzwoniłem sprawdziłem i... Kacper Polecam (1) Polecam z czystym sercem, kupiłem bardzo fajną nieruchomość. Pomogli, doradzili. Janusz Zadowolony (1) Witam, Jestem zadowolony, kupiłem dzięki tej agencji mieszkanie. Agent bardzo... Paweł Polecam (1) Witam, Wszystkim polecam skorzystanie z usług agencji DJ Renoma. Dzięki nim... Julka Działka (2) Trzeba samemu znać się na nieruchomościach ,żeby kupować z nimi. dobrazona DOKŁADNIE czytajcie umowę, szczególnie mały druk (2) "DJ Renoma" ma brzydki zwyczaj wymuszania w blankietach umów obowiązkowej... Sławek Polecam (1) Byłam na rozmowie, Pan prowadzący rozmowę-taki z bródką bardzo... Słońce Polecam (1) Ponad miesiąc temu udało mnie się wynająć mieszkanie w Gdyni poprze biuro DJ... Pati Polecam (1) Fachowa, rzetelna firma,wszystko zapięte na ostatni guzik, małe koszty Shrek polecam (1) Sprzedałem poprzez firmę DJ Remonę swoją kawalerkę we Wrzeszczu, jestem... paweł Profesjonalna i szybka obsługa (1) Witam polecam wszystkim, miło , sympatycznie a przedwszytskim rzetelnie i... Paweł Bardzo solidni! (1) Kupowalem przez ta agencje mieszkanie.Pan który z nami zalatwial sprawy... ZYGI dziekuje:) (1) Serdeczne podziekowania dla Pani Beaty Toporskiej i Pani Anety... Renia Stankiewicz