DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!

pojechałem wczoraj do Gdańska(360 km z W.wy) celem zakupu motocykla XJR 1300. przez telefon pan i pani byli tak uprzejmi że nie wiedzieli jak i w co maja mnie całować ażebym przyjechał i kupił ten motocykl. dzwoniłem 3 razy i dopytywałem szczeg. i za każdym razem motocykl wg. sprzedających był jeżdżącym ideałem!!!zabrałem przyczepkę pasy spinające i z przeświadczeniem kupna motocykla pojechałem. Po wejściu do "szopy" już mnie przeraziły miny całej watahy oczekującej na mój przyjazd.Noi się zaczęło...dodam że XJR 1300 zjechałem Europę i ten egzemplarz kupuję bratu żeby miał radość z jazdy tym ciekawym motocyklem. motor z Anglii... cały tłumik kolektory, sprężyny, nóżka centralna i boczna, śruby, elementy ramy wszystko w RDZY!!!!!! .... MAC! nie tak się umawiałem z tym FR....EM...miała być owszem rdza ale delikatna i do wypolerowania (bo wg. FR...RA on na wypolerowanie nie miał już czasu!!!!!) tłumiki bez środków - PUSTE!!!......! zepsuty wskaźnik poziomu paliwa...noi najlepsze!...krzywy błotnik, lagi kombinowane...noi kierownica krzywa,motor nie jechał prosto po puszczeniu kierownicy!PS.też jesteśmy motocyklistami i c.....i nie sprzedajemy...to tekst tego FR.....A:)ODRADZAM!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!

szanowny policjancie byłes wyjatkowo debilnym klientem z warwszawki zachowywałes sie jak podczas przesłuchania - jednym słowem PAJAC !
mam nadzieje ze szukasz xjr-ki do dzisiaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!

i jeszcze jedno - za frajera mozesz uwazac swojego partnera życiowego - z ktorym przyjechałes -pedały czystej wody !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!

Zastanwiałem się nad kupnem xr 1200 x w tej firmie. Co prawda przeczytałem bardzo dużo negatywnych komentarzy o nich, chciałem jednak przekonać sie na własne oczy. Całe szczęście, że przed przyjazdem przeczytałem ten komentarz - najlepsza rekomendacja dla tej firmy. Właściciel powinien autora wywalić na zbity pysk. Co za żenada. Swoja drogą zabwane, że dzisiaj ktoś jeszcze w ten sposób prowadzi biznes. Taki motocyklowy Amber Gold :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0