BikeMaster

Salony i sklepy motocyklowe

Gdańsk, Franciszka Schuberta 1A/2

Aleksandra - opinia (1) Kupiłam już dwie sztuki w Bikemaster i jestem zadowolona z obsługi i porad... Aleksandra Adrian - opinia (2) Kupiłem przez telefon moto Suzuki DL Panowie zapewniali że moto naprawdę... Adrian Hubert - opinia (1) Panowie oferują obsługę na oczekiwanym poziomie. Są słowni ,rzetelni i godni... Hubert
BikeMaster (1) Kupiłem od nich Kawasaki Versys, jestem bardzo zadowolony. Krótko mówiąc... Marcin Drz 400 (2) Kupiłem u nich drz 400s okazało sie ze ciekł olej ze sprzegła, jeden telefon... Krzychu Peterswalde (1) Tak jak napisałem w 2015r. WRACAM.Moto Guzzi Norge...Włoszczyzna skradła moje... Peterswalde Yamaha Fazer FZ6 (1) Wybór motocykli jak i obsługa na poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie.... Jarek.O dziękuję za miłą obsługe (1) Kupiłam Yamahę Virago 535, sprowadzoną z Anglii. Obsługa była bardzo miła,... Ewa kuilem yamahe r6 2001 (1) motorek w bardzo dobrym stanie, smiga jak ta lala , polecam zakupy w tym... Chrys- Słupsk YAMAHA YZF R śmiga jak trzeba ;) (1) jestem bardzo zadowolony z zakupu Yamahy YZFR6 zostawiając swoj motocykl w... Kamil zx12r (1) kupiłem u nich kawasaki zx12r rok 2002 super maszyna super obsługa polecam... robon Udany zakup (1) Zakupiłem w bikemasterze Bmw R1150GS i jestem bardzo zadowolony z zakupu!!... Mirek (...) (1) motocykl bezwypadkowy?odpowiedź tak , czyli jak mój mechanik stwierdzi dzwona... Monika zgadzam się z kolegą (1) miałem podobną przygodę tylko nie jechałem z wawy ale z elbląga wziąłem... Zbyszek DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!! (4) pojechałem wczoraj do Gdańska(360 km z W.wy) celem zakupu motocykla XJR 1300.... MARCIN Chcę kupić motocykl w Bikemaster Honda transalp 2003r (1) Witam czytam różne opinie o sprzedawcy może ktoś pomoże w s prawie... Kamil Olsztyn Porażka (1) Witam! Ostatnio rozglądając się za maszyna odwiedziłem oba salony... Serafin Dziwne praktyki (2) Z jednej strony sprzęty mają często książkę serwisową a więc i weryfikację... Boogee Jak najbardziej polecam!!! (1) Witam Kupilem w tym salonie Ducati Monster 620.Pojezdzilem nim w sezonie i... Dukat Monster Nie Polecam (1) Po wyszukaniu motocykla w internecie,pojechalismy z kolegą oglądnąć motocykl... Michał