Polecam wszystkim Paniom i Panom, którzy maja problemy ze skórą Gabinet Bellezza. Po raz pierwszy w życiu miałam badana skórę, pani dermo kosmetyczka założyła kartę pacjenta, sprawdziła stan cery pod wieloma względami i zaproponowała odpowiedni plan terapii leczenia do mojego problemu. Przepisała dermo-preparaty do użytku domowego, suplementy, prosiła o modyfikację diety, którą mi zapisała, dała również skierowania na badania potrzebne do znalezienia przyczyny mojego rodzaju trądziku - nigdy wcześniej się nie spotkałam z taka wiedzą i tak ciepłym, kompleksowym podejściem! Byłam zaskoczona, że istnieje tyle przyczyn mojej choroby i żałuję, że wcześniej nie próbowałam się umówić tu na wizytę a wydawałam mnóstwo pieniędzy na dermatologów w trójmieście, którzy tylko poświęcali mi nie całe 5 minut a kasowali sporo za wejście. Spojrzeli na twarz, przepisali standardowe środki jak każdemu i to było na tyle, zero rozmowy, zaangażowania. Jestem po 4 zabiegach medycznego kwasu Jessner i widzę ogromną poprawę. Strona Salonu jest modernizowana przez Telewizję Wektrę dla której Pani prowadzi non stop liczne programy ale jak ja uaktywnią to ukażą się moje zdjęcia-wyraziłam na to zgodę. DZIĘKUJE!