Bellezza

Salony kosmetyczne

Wejherowo, Konopnickiej 19a

KLINIKA BELLEZZA NADZIEJĄ NA USUNIĘCIE PRZEBARWIEŃ!!! (1) Witam, od kilku lat męczę się z przebarwieniami na twarzy, niestety.... Karolina Bronk NARESZCIE JESTEM SZCZUPŁA, ZDROWA I CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!!! (1) Od dłuższego czasu nie mogłam schudnąć, miałam wrażenie jakbym zrobiła się... IZABELA MIOTK Focus Rf3D - Po serii zabiegów mam wkońcu gładką jasną napięta skórę wokół oczu, wysoko uniesioną powiekę i czuję się (1) Pani Donatka rzeczywiście jak sie słyszy opinie i widzi w TV jest... Magda Bork
FOCUS RF 3D - CUDO!!! POŚLADKI JAK PO OPERACJI - PODNIESIONE I ZAOKRĄGLONE, UDA WYSZCZUPLONE I UJĘDRNIONE! (1) Odkąd pamiętam mam problem z udami i pośladkami. Zdesperowana i nie chętna po... Klaudia G. Rumia CUDÓW NIE MA ALE JEST FOCUS RF 3D! (1) Witam wszystkich gości! Zakupiłam pakiet 10-ciu zabiegów Focus RF ponieważ... Malinowska Agnieszka DZIĘKUJĘ ZA WYLECZENIE MOJEGO WIELOLETNIEGO TRADZIKA ZE STANAMI ROPNYMI I ZAPALNYMI (1) Polecam wszystkim Paniom i Panom, którzy maja problemy ze skórą Gabinet... Ania Janowska Wyleczony trądzik! (1) Wiele lat zmagałam się z trądzikiem, stosowałam różne maści ale większość z... Kasia Formela