Odkąd pamiętam mam problem z udami i pośladkami. Zdesperowana i nie chętna po wizytach w wielu salonach w trójmieście - brak wiedzy, podejścia, maszyn, atmosfery, umówiłam się z polecenia koleżanki do Kliniki Bellezza. Po obejrzeniu filmików z Gabinetu i licznych poradników w tv, rozmowach tygodnia, wywiadów stwierdziłam jedno-WOW! Taka młoda osoba a taka wiedza! Pełen podziw i szacunek za pasję i umiejętność przekazywania informacji. Kosmetolog, nie długo lekarz dermatolog godny podziwu i zainteresowania, :-) Oprócz ustalonej serii zabiegów dostałam rozpisaną dietę i omówioną pielęgnację domowa, preparaty wzmacniające efekt z masażem oraz obowiązkowe pokazane ćwiczenia. To mi się podoba, nareszcie profesjonalne podejście!:-) Jak zobaczyłam w lustrze po zabiegu pośladek i porównałyśmy z tym jeszcze nie zrobionym to było widać ogromną różnicę!!! A to był dopiero pierwszy zabieg! W Wejherowie tylko tu w Klinice jest Focus, szukajcie na stronie focusa3d autoryzowanych gabinetów i w takich warto wykonać serię, pozdrawiam!