Witam, od kilku lat męczę się z przebarwieniami na twarzy, niestety. Oglądałam ostatnio jeden z programów u koleżanki w Wejherowie Bellezza i zaciekawiła mnie pani prowadząca, kompetentna, uśmiechnięta, miła. Przyciąga do siebie i zdecydowanie wzbudza zaufanie. Umówiłam się, byłam zaskoczona pozytywnie miejscem i skromną ciepłą blondyneczką, pani Donatką. Pierwszy raz miałam badaną cerę, dowiedziałam się jaki rodzaj przebarwień mam i w których warstwach się znajdują, super! Dowiedziałam się wszystkich przyczyn plam i dostałam skierowanie na badania oraz zostałam od razu umówiona do profesora, to się nazywa profeska:-)Byłam w szoku! Mało tego, zabieg mam dopiero za trzy tygodnie, okazało się, że mam bardzo cienką, odwodnioną cerę i należy ją pogrubić i odbudować przede wszystkim aby można było wykonać stosowny zabieg. Widać, że dziewczyna nie patrzy na pieniądze ale stawia na bezpieczeństwo pacjenta. POLECAM I POZDRAWIAM! P.s zgadzam się z opiniami, co do właścicielki, pani Donatka jest jedyna w swoim rodzaju osobą, taki prawdziwy aniołek z ADHD do rany przyłóż, dosłownie!:-)