Daewoo Matiz

Autko wprowadzono do produkcji w 1998 roku i właściwie od razu zawojowało ono polski rynek. Sylwetka wykreślona przez Giorgio Giurgiaro (włoski, a więc europejski styl) w dalekowschodnim wykonaniu zdecydowanie odcięła się od innych produktów Daewoo. Dostęp do obszernego (jak na 3,5 metra długości autka) wnętrza ułatwiają szerokie, a przede wszystkim szeroko otwierające się drzwi przednie oraz ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Matiz the best

Matiz jest to super samochód bezawaryjny zwrotny dynamiczny dobra praca krzyni biegów i sprzęgła o przestronnym wnętrzu ludzie jak kupujecie samochód jak macie kupić takie śmiecie jak uzywany golf to kupcie sobie matiza inne golfy im tak podobne to śmiecie których jest pełno na polskich drogach i awaryjne jak sto h**i
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

" Małe paskudne i benadziejne g... z kierowcą pozbawionym kompletnie wyobraźni (..)"
Autor: policjant

no cóż, pan policjant pokazał klase. Koleś, jeżeli uważasz, że Twoje zdanie cokolwiek wnosi do treści merytorycznej w tym poście, to niestety grubo się mylisz. Jeżeli uważasz mnie za gościa bez wyobrazni to jesteś w błedzie. I nie obrazaj mnie, bo nie dorastasz mi do stóp. Jeżdisz służbowym passatem za moją kasę (między innymi) i myślisz że jesteś gość? A może jesteś tylko pomocnikiem dzielnicowego i chcesz się w ten sposób dowartościować?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

do tego gamonia

w 96 opinie ty fieju ty s********u jak śmiesz obrażać kierowców matiza i samego matiza tę autka so super jezdze im i świetnie sie sprawuje a ty jezdzisz h** wie czym idjoto ty mówisz o kierowcach jak jedziesz 200 na godzine fafuśniaku to wiadomo ze nie wszyscy jezdzo po śmierć a więc s*******aj na drzewo bezmuzgi imbecylu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Az sie smiac chce

Kurde ale sa wresni ludzie, sami nie maja a innym nie dadza miec, az soie z nich smiac chce. Pisze oczywiscie o powyzszej wypowiedzi , wnioskuje czlowieka zakompleksionego, bez wyksztalcenia i zacofanego o 50 lat w stosunku do aborygenow. Rozumiem ze komus ie jakies auta nie podobaja, ale co w Polsce szczegolnie jest widoczne ze obraza sie innych czesto slabszych i nie winnych.
Zreszta pisz se pan, mendo co chcesz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

najgorsi kierowcy na świecie

Małe paskudne i benadziejne g... z kierowcą pozbawionym kompletnie wyobraźni. To typowy obrazek na drogach, szczególnie w pogodne niedziele oraz wakacje. W zimę raczej nie jeżdżą - boją się widocznie o stan lakieru tych boskich autek.
Kierujacy matizem wywodza sie rodem z fiatów 126p ktorymi z pewnoscia dumnie podrozowaly ich rodziny przez przynajmniej 2 pokolenia. O ile 70% kierowców malucha ma na drogach swiadomosc wlasnej niemocy, o tyle 100% kierowcow matizow to zadufani w sobie "panowie szos" nie uzywajacy lusterek wstecznych i jadacy glownie przy osi jezdni lub lewym pasem - bo oni mogą i nikogo sie nie boja... po prostu rece i nogi opadają, w takim malym beznadziejnym woziku, ktore nigdy nie powinno ujrzec swiatla dziennego na naszych drogach, siedza takie palanty przekonane o wlasnej niezniszczalnosci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

I naco

a poco ci zmieńiać wstydzisz sie swojej marki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIe nie ma:)

Ale bylem ciekaw, bo juz pare takich widzialem.Sam mam daewoo i sie z****nawiam nad zmiana znaczka na FSO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

matiz

na matizie mam znaczek daewoo a nie fso a czy to ma jakies znaczenie ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

???

A masz znaczek FSO na masce czy jeszcze Daewoo>>??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

matiz

mam matiza juz 6 miesiecy po tygodniu czasu wyjazdu z salonu jakis glomb wjechal mi w tylni zderzak Renowko z duza pretkoscia.U niego poszedl caly lewy bok, a u mnie tylko wymieniono belke i zderzak.Narazie jezdzi mi sie nim bardzo dobrze chociaz zostalo mi jeszcz 4,5roku do splacenia go.Mam nadzieje ze bedzie mi sluzyl przez wiele,wiele dlugich lat.Pozdrawiam wszystkich fanow MATIZA.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

audi to starocię

mam matiza i bardzo sobie go chwale a ty n********* przdur

audi za trzy lata wycofajo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

audi to starocię

mam matiza i bardzo sobie go chwale a ty n********* przdur

audi za trzy lata wycofajo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pogromca Daewoo

Kupa plastiku, żałosne osiągi w stosunku do spalania.Za 2-3 lata unia będzie kazała je zutylizować. Za darmo bym tego nie chciał:/ Pozdrawiam posiadaczy Audi :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

dobre auto

dobre auto za dobre pieniądze. Przejechałem w 2,5 roku 56000km i zerwała się tylko linka sprzęgła przy 45000km (koszt całkowity naprawy w ASO tylko niecałe 200zł). Przeglady co prawda zbyt częste co 10tys, no ale za niecałe 300zł. Tylko jeżdzić i cieszyć się z oszczędnej jazdy i wspaniałej zwrotnosci tego niewielkiego pojazdu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajne autko

Fajne autko do miasta .Malo pali, wszedzie sie zmiesci .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Matiz

Przebieg 43000 ,jak do tej pory wszystko OK, tylko co 10000 olej. Wymieniłem dwie żarówki reflektorowe. W zimie firmowy olej Daewoo w skrzyni biegów nie sprawdz się. Zdecydowanie pomaga wymiana na Mobil 75w90 lub podobny (100%syntetyk). Mój sąsiad pzy przebiegu 20000 wymieniał pompę paliwa a przy 46000 rozdzielacz zapołonu (nawala czujnik optyczny znajdujący się w środku) oraz kable zapłonowe dwukrotnie. To wsztstko, życzę bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy matizami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

MATIZ DO PALENIA GUMY

MATIZEM PALE GUME OD DAWNA JESZCZE NIC SIE W NIM NIE ZEPSULO JAK JESZCZE NIE PRUBOWALES NIM PALIC GUMY TO SPRUBUJ ZABAWY CO NIE MIARA.przy 120Km/h idac bokiem mozna poczuc namiastke driftingu,poniewaz jest wysoki i leki polecam .nic ino palic gume:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

do Pajaca Z BMW

BMW może i niezły samochodzik- ale nie zachwycaj sie tak silnikiem :-) Prawdziwy majstersztyk i cudowne brzmienie to ma moja ALFA 164 3.0 i każde BMW sie przy niej kryje....
A tak wogóle mam też MATIZKA i jest to idealny samochodzik do miasta..... :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

matizzz

mam matiza frienda od 4 lat (40.000 tys. km). We czwórkę w zeszłym roku byliśmy nim na wakacjach (na dachu box 50 kg). Matiz dał sobie radę po serpentynach i górach Austrii, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Czarnogóry. Wady: mały bagażnik, kokpit zajmuje dużo miejsca a jest niefunkcjonalny (Wszystko spada przy skręcaniu), ciężko wchodzi dwójka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

matizzz

mam matiza frienda od 4 lat (40.000 tys. km). We czwórkę w zeszłym roku byliśmy nim na wakacjach (na dachu box 50 kg). Matiz dał sobie radę po serpentynach i górach Austrii, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Czarnogóry. Wady: mały bagażnik, kokpit zajmuje dużo miejsca a jest niefunkcjonalny (Wszystko spada przy skręcaniu), ciężko wchodzi dwójka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ania - ocena (5 odpowiedzi)

Przedszkole Baśniowa Akademia na ulicy Baśniowej 10 w Gdańsku w okolicach Kowal, to prawdziwa...

B - ocena (3 odpowiedzi)

Moje dziecko chodzi do Mondo prawie od samego początku istnienia przedszkola. To miejsce gdzie z...

Rodzice - ocena (3 odpowiedzi)

Fajna lokalizacja, ładny ogród, dzieci świetnie się bawią - bo dzieci zawsze świetnie się...