Dagmara S. - opinia

Z całego serca polecam szkołę jazdy go!auto. Dzięki Panu Wojciechowi K. i Panu Piotrowi W. egzaminy zdałam za pierwszym razem, co jeszcze niecałe cztery miesiące temu wydawało się niemożliwe! Wcześniej nie wyobrażałam sobie, że kiedykolwiek będę prowadziła auto, a za tydzień odbieram prawo jazdy i już nie mogę się doczekać swojej pierwszej, samodzielnej podróży samochodem.
Panowie, ogromnie dziękuję za pełen profesjonalizm i olbrzymią wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną popartą wieloletnim doświadczeniem. Za świetne podejście do każdego kursanta i ogromną dawkę humoru! A przede wszystkim za to, że uczycie rozsądnej i bezpiecznej jazdy.
Specjalne podziękowania dla Pana Piotra W. za wiarę we mnie kiedy brakowało mi jej, za cierpliwość i mega przyjazną atmosferę podczas zajęć praktycznych.
Jeszcze raz, bardzo dziękuję i z czystym sumieniem będę polecała każdemu szkołę jazdy go!auto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Panie Dagmaro, bardzo dziękujemy za piękna rekomendację :), która motywuje nas, by działać jeszcze sprawniej i jeszcze bardziej z myślą o naszych Klientach :) Do zobaczenia na drodze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0