GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Seweryn Majewski - ocena (1) Po zdaniu egzaminu państwowego miesiąc temu, z wdzięcznością wspominam naukę... Seweryn Majewski Izz - ocena (1) Teoria z Panem Wojtkiem to przyjemność: wszystkie zagadnienia przedstawione w... Izz Michał Owsianko - ocena (1) Bardzo polecam szkołę GO Auto, po kursie w tej szkole za pierwszą próbą... Michał Owsianko
maciej s - ocena (1) Oto moja historia. Mam 34 lata, w wieku 20 lat powiedziałem, że nigdy nie... maciej s Ola - ocena (1) Bardzo, bardzo polecam jazdy z Panem Radkiem! Świetny czas, przyjemna nauka.... Ola Kristina Shevchenko - ocena (1) GoAuto to wspaniała szkoła, która ma indywidualne podejście do każdego... Kristina Shevchenko Vera M - opinia (1) Serdecznie polecam tą szkołę jazdy! Dobre przygotowanie teoretyczne przez... Vera M Vera M - opinia (1) Serdecznie polecam tą szkołę jazdy! Dobre przygotowanie teoretyczne przez... Vera M Tomasz - opinia (2) Zdałem egzamin za pierwszym razem, więc śmiało mogę polecić tę szkołę jazdy.... Tomasz Olga Majewska - opinia (1) Świetna atmosfera, Pan Wojciech świetnie prowadził teorie po prostu nie dało... Olga Majewska Tytus - opinia (1) Faktycznie ta szkoła była mi pisana. Chyba miałem szczęście. Nie byłem... Tytus servus - opinia (1) Świetne miejsce. Teoria u Pana Wojtka to złoto, praktyka u Radka tak samo.... servus Natasza - opinia (1) Świetna szkoła! Wykłady z teorii przeprowadzone w miłej atmosferze, Pan... Natasza Grzegorz - opinia (1) Teoria przeprowadzona bardzo fajnie. Instruktor od praktyk uczył w porządku,... Grzegorz Vladyslav - opinia (2) Wszystko było dobrze, skończyłem kurs i zdałem egzaminy za pierwszym razem.... Vladyslav Mikołaj - opinia (2) Po długiej, kilkuletniej przerwie i kilku niezdanych egzaminach, zdecydowałem... Mikołaj Agnieszka - opinia (2) Świetna szkoła, profesjonalne podejście i miła atmosfera :) Pan Wojtek... Agnieszka Julia - opinia (2) Serdecznie polecam! Kursy z Panem Wojciechem odbywały się w bardzo... Julia Stanisław - opinia (2) Go!auto było świetnym wyborem! Zarówno teoria z Panem Wojciechem jak i część... Stanisław Jakub Sobczuk - opinia (1) Serdecznie polecam pana Tomasza Kantorowskiego jako instruktora bardzo dobrze... Jakub Sobczuk