GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Aryan B. - opinia (1) Gorąco polecam naukę jazdy w szkole go!auto - teoria z panem Wojtkiem zostaje... Aryan B. Paulina - opinia (1) Cieszę się, że trafiłam do tego OSK na kurs. Pan Wojtek łamie stereotyp, że... Paulina Julia - opinia (1) Bardzo polecam GoAuto! Wykłady prowadzone przez Pana Wojciecha były niezwykle... Julia
Edyta - opinia (2) Zaczynając kurs prawa jazdy, po kilku latach czekania na właściwy moment... Edyta Dominik - opinia (2) Zdecydowanie polecam! Bardzo dobra szkoła, bo wspaniali nauczyciele :) Poziom... Dominik Konrad - opinia (2) Świetna forma wykładów, która w bardzo efektywny sposób pozwoliła na... Konrad Natalia - opinia (2) Bardzo gorąco polecam szkółkę goauto! Pełen profeszjonalizm i super podejście... Natalia Gosia - opinia (2) Dzięki tej szkole zdałam egzamin za pierwszym razem Wykłady z Panem Wojtkiem... Gosia Marek - opinia (2) Poziom nauki części teoretycznej oceniam na bardzo dobry, Pan Wojtek swoim... Marek Kamila - opinia (2) Super szkoła jazdy. Część teoretyczna z Panem Wojciechem jak najbardziej na... Kamila Basia Maj-ka - opinia (2) Do go!auto trafiłam dzięki kilku znajomym, którzy o tej szkole jazdy... Basia Maj-ka Nat - opinia (2) Lepiej niż Go!Auto wybrac nie mozecie!! Piszac ta opinie juz dluzsza chwile... Nat Maria Ziniewicz - opinia (2) Polecam Go Auto! Faktycznie podczas odbywania kursu mogłam odczuć, że jest to... Maria Ziniewicz Paulina - opinia (1) Bardzo polecam szkole go!auto :) Pan Piotr to mega super instruktor :) z... Paulina Agata - opinia (1) Kurs w go!auto polecili mi znajomi i również będę gorąco polecała !! Wykłady... Agata Kinga K. - opinia (1) Nauka prawa jazdy z go!auto to przyjemność sama w sobie. Zajęcia teoretyczne... Kinga K. Dorota Natalia - opinia (2) Całym sercem polecam! Teoria z Panem Wojciechem bardzo profesjonalnie,... Dorota Natalia Dorota - opinia (2) Super szkoła! Gorąco polecam! Teoria z panem Wojtkiem bardzo ciekawa,... Dorota Dawid - opinia (2) Jak najbardziej polecam! Zajęcia teoretyczne z Panem Wojtkiem były... Dawid Dominika Pellowska - opinia (2) Z czystym sumieniem polecam te szkołę, począwszy od zajęć teoretycznych z... Dominika Pellowska