Mikołaj - opinia

Po długiej, kilkuletniej przerwie i kilku niezdanych egzaminach, zdecydowałem się ponownie postarać się o uzyskanie prawa jazdy. Zamiast samych godzin doszkalających, zdecydowałem się na cały kurs i była to świetna decyzja. Część teoretyczna, była prowadzona w niespodziewanie interesujący sposób i pozwoliła dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy dotyczących prowadzenia pojazdów. Nie tylko takich, które przydadzą się na egzaminie.
Część praktyczna, realizowana z panem Radkiem, pozwoliła mi nauczyć się jazdy na nowo, lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Na zajęciach otrzymałem bardzo dużo cennych wskazówek i uwag, które pozwoliły mi zdać egzamin za pierwszym razem po tak długiej przerwie. Zarówno zajecia teoretyczne, jak i praktyczne, były realizowane z pasją i zamiłowaniem instruktorów do tego co robią. Polecam każdemu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Panie Mikołaju, cieszy nas, że zdecydował się Pan na kompleksowe działanie:) Takie podejście daje najlepsze rezultaty :) Cieszymy się z Pana sukcesu i życzymy powodzenia za kierownicą :)

Pozdrawiamy, Zespół go!auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0