Edyta - opinia

Zaczynając kurs prawa jazdy, po kilku latach czekania na właściwy moment szukałam szkoły jazdy w której uczyć będę się mogła od profesjonalistów i tak się stało, gdy trafiłam do go!auto Pan Wojtek z którym ma się przyjemność spotykać na zajęciach teoretycznych to osoba niezwykle radosna i człowiek na odpowiednim miejscu. Wprowadzi w świat teorii zasad ruchu i kierowania pojazdami, udzieli cennych porad, które na egzaminie teoretycznym przydały się jak złoto!
Natomiast jazdy miałam ogromną przyjemność mieć z Panem Tomaszem, spędziliśmy ze sobą zdecydowanie ponadwymiarową ilość godzin, które z radością wzięłam oczekując na egzamin państwowy. Z tej perspektywy mogę ocenić Pana Tomka jako inteligentnego, kulturalnego i przede wszystkim z podejściem do kursanta, które nauczy myśleć na drodze. Wszystko na spokojnie, nie ma pośpiechu, wszystkie niejasności wyjaśni powoli i nawet moje 100 pytań do tłumaczył bez żadnego ale. Jako osoba, która nigdy przed kursem nie miała styczności z prowadzeniem auta, mogę śmiało stwierdzić, że dziś przede wszystkim nie boję się na drodze, a prowadzenie samochodu sprawia mi niezwykłą frajdę. Moim zdaniem najlepszy OSK w Gdańsku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo gorąco dziękujemy :) Powodzenia za kółkiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0