GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Polecam (2) Polecam każdemu! Wykłady w przyjaznej atmosferze, wiele ciekawostek, dobrze... Patrycja Rewelacja! (2) To cud, że zdałam za pierwszym razem! ale na ten cud składa się: szkoła... Agata To był dobry wybór (2) Bardzo dobre opinie na temat szkoły GoAuto nie są bezzasadne. To idealne... Staszek
Wszystkim polecam te szkole (2) Bylam totalnym laikiem, jesli chodzi o jazde samochodem . Pare lat temu... Iwona Polecam! (2) Szczerze polecam tę szkołę jazdy!! Świetne podejście do kursanta i... Agnieszkaa Nie ma rzeczy niemożliwych! (2) Pragnę gorąco polecić szkołę go auto! Jestem osobą, która zażegnała wielki... Karolina Maszk Super szkola jazdy! (2) Bardzo polecam tę szkołę jazdy!!! Teoria prowadzona przez Pana Wojtka jest... Karolina Polecam! (2) Zaczynając przygodę z prawkiem, byłam niemalże pewna, że zanim zdam minie... Anita Świetna szkoła jazdy (2) Doskonałe omówienie teorii na zajęciach pana Wojtka, który zwraca uwagę na... Mateusz Bardzo polecam :) (2) Rewelacja. Jazdy z Panem Wojciechem Kielbasa to coś więcej niż objeżdżanie... Marta Polecam!!! (1) Teoria z p. Wojtkiem bardzo przystępnie przedstawiona, z humorem, ale... Roland Brochocki Polecam! (1) Zdecydowałam się na naukę w tej szkole z polecenia siostry. Nie żałuje!... Nela Gorąco polecam (2) Chyba nie ma co się za dużo rozwodzić, bo właściwie wszystko jest jasne - po... Marcin Nic dziwnego,że w rankingu Go!Auto zajmuje pierwsze miejsce!!!!!! (2) Decydując się na naukę w Go!Auto sugerowałam się pozytywnymi opiniami,... Ewa Szczerze polecam! (2) Szkoła na szóstkę z plusem! Polecam z całego serca. Zajęcia teoretyczne to... Marta polecam serdecznie (1) Ciekawie i przystępnie prowadzone zajęcia teoretyczne, z dużą ilością... Natalia PROFESJONALNIE (1) Bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Rzetelna i dobrze sprzedana... Karolina Leszczyńska Moja opinia (1) Goauto, według mnie, tętni zaje...tością. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i... Grzesiek Żychski TO JEST TO (1) Pan Wojtek jest wspaniałym nauczycielem. Część teoretyczna to ogromna dawka... ANIA Bardzo polecam! (1) Wspaniała Szkoła! bardzo polecam zarówno teorię (jasno i przejrzyście) jak i... doris