GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Wszystkim ambitnym, chcącym zdać egzamin najlepiej za pierwszym podejściem polecam tę właśnie szkołę! (2) Tak absolutnie, bez przesady chcę polecić szkołę Go!Auto. Tu od pierwszego... Anna K. Świetna szkoła jazdy Polecam!!! (1) Jeżeli ktoś ma opory przed prowadzeniem auta, to w tej szkole się ich... Sylwia J.D. Świetnie! (1) Bardzo fajna szkoła jazdy! Chodziłam na indywidualne z części teoretycznej i... Sandra
Michalina - opinia (1) Bardzo polecam ta szkole. Zdałam teorie i praktykę za pierwszym razem.... Michalina Szkoła godna polecenia :) (1) Profesjonalne podejście oraz najważniejsze Pan Wojtek Kiełbasa uczy nas... Patrycja Polecam Go! Auto (1) Szkoła godna polecenia :) Profesjonalne podejście oraz najważniejsze Pan... Świeżo upieczony kierowca, Patry Super instruktor (1) Go Auto to bardzo dobra szkoła nauki jazdy. Pierwsze co mnie skłoniło ku tej... Katarzyna M. Rewelacja (1) Go Auto to szkoła na która trafiłam przez przypadek w internecie :). Polecam... Gosia Świetny instruktor (1) Pan Wojciech K. prowadził ze mną lekcje nauki perfekcyjnie i szczegółowo,... mirlew2017 Jednym słowem: Polecam! (1) Z czystym sumieniem polecam szkołę go auto. Nieczęsto zdarza mi się wystawiać... Kasia Najlepszy OSK w Gdańsk. Serdecznie polecam. (1) Świetna szkoła i wspaniała atmosfera. Interesujące wykłady. W ramach kursu... DM Rewelacyjna szkoła jazdy. (1) Trafiłam do niej dzięki koleżance i z czystym sumieniem polecam każdemu!... A Bardzo polecam! (1) Wszystko bylo super! Nauczylem sie wszystkiemu za 5 jazd!!! Maksym Go!auto super szkoła !!!! (1) Do Go!auto trafilam nie przypadkiem :) najpierw zrobiłam mały rekonesans i... Iwona Ośrodek warty polecenia. (1) Przy wyborze ośrodka kierowałem się opiniami innych więc i ja postanowiłem... LURU Polecam! (1) Świetna szkoła, poleciłabym każdemu. Zajęcia teoretyczne odbywają się w... Malgorzata Go!Auto jest godne polecenia! (1) Go!auto to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy OSK w Gdańsku. Mój... Kacper Dobrze zainwestowane pieniądze (1) Z całą odpowiedzialnością polecam tę szkołę jazdy. Niewygórowane ceny,... Ania Polecam ! ! ! ! :) (1) Pełen profesjonalizm to przede wszystkim cecha pana Wojciecha Kiełbasę :)... Weronika Instruktor do zadań specjalnych (1) Polecam Goauto każdemu ! Do mojego instruktora - Pana Wojtka trafiłam, z... Małgorzata