GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Szkoła z wybitnie profesjonalnym, inteligentnym i pedagogicznym podejściem - z całego serca polecam! (1) Na szkołę go!auto natknęłam się jako trochę zdesperowana kursantka innej... Łucja Florczak Polecam go!auto (1) Z czystym sumieniem mogę polecic go!auto! Pan Wojciech Kiebłas to osoba... Patrycja Polecam! (1) go!auto poleciła mi siostra przez co mam u niej dług wdzięczności!:) Polecam... Teresa Szott
GoAuto - zdecydowanie polecam wszystkim;) (1) Gorąco polecam jazdy z Panem Piotrem.Pełen... Ania polecam! Świetne przygotowanie do jazdy i egzaminu. (1) Szczerze polecam jazdy z Panem Piotrem, cierpliwość, ZAANGAŻOWANIE,... Aneta OSK GO!Auto- miła i przyjazna atmosfera (1) OSK Go!Auto mogę polecić ze względu na miłą, przyjazną atmosferę,... Sprawiedliwa Bardzo mocno zadowolona-polecam (1) Go-Auto najlepsza szkoła jazdy na jaką mogłam trafić! Bardzo profesjonalni... Marta super szkoła polecam! (1) super szkoła bardzo polecam! Tomasz doskonała szkoła dla wszystkich (1) Pan Wojciech Kiełbasa jest instruktorem wymarzonym! Obsługa Goauto... Małgorzata Polecam: bardzo dobry kontakt i bardzo dobry poziom (1) Długo szukałam szkoły w Gdańsku i trafiłam na go auto. Z wcześniejszych... Magda Zdecydowanie polecam !!! (1) Zajęcia teoretyczne z panem Wojtkiem to zero nudy bardzo dobrze tłumaczy. Pan... Natalia Paulina - opinia (1) Gorąco polecam !!! Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta... Paulina polecam szkołę goauto (1) Polecam wszystkim szkołę nauki jazdy goauto. Termin i jakość szkolenia... Maria lider w Trójmieście! (1) Podczas kursu zmieniałam OSK i decyzja ta okazała się najlepszą jaką mogłam... Anna Polecam (1) Skorzystałem z jazd dodatkowych w tej szkole i nie sądziłem, że będzie to aż... Karol Polecam (1) Bardzo Polecam to firme duzo sie nauczyłam dzieki bardzo dobrych poleceniom i... Ksenia Polecam! (1) Dzięki Panu Wojtkowi Kiełbasie nareszcie zdałam wymarzone prawo jazdy tym... Klaudia polecam! (1) Zdecydowanie polecam, że względu na Pana Piotra Zimoń :) super instruktor,... Ola polecam goauto (1) Polecam goauto! Jestem bardzo zadowolony z jazdy. Jeśli ktoś chce na serio... Szmon Z Panem Piotrem zdałam za pierwszym razem! (1) Pan Piotr Zimoń ze szkoły jazdy GoAuto to najlepszy instruktor z jakim... Karolina Olszewska