GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Pan Wojtek Kielbasa, bardzo polecam!!! (1) To z czego zostałam zadowola, to zawsze polecam od całego serca! Miałam... Valeriya Kurs na 6 :)) (1) Najlepsza szkoła jazdy z jakiej usług korzystalam :)) Podeszlam do kursu na... M. Paluch Polecam OSK GoAuto ! (1) Zasłużone ocena 6 ! jazdy doszkalające u Pana Wojtka spowodowały że egzamin... Krzysztof
Polecam! (1) Bardzo polecam te szkołę jazdy, po ukończeniu kursu byłam bardzo dobrze... Julia Profesjonalizm (2) Bardzo żałuje, że nie trafiłam na Pana Wojciecha na początku mojej przygody z... Kamila POLECAM (2) Szkoła warta polecenia. Uczciwi i rzetelni ludzie. Polecam także... Radosław K. Profesjonalizm, życzliwość, skuteczność (2) Pan Wojtek K. z humorem i wielkim profesjonalizmem prowadził wykłady.... Maciej Balonis Najlepsza szkoła (1) Z czystym sercem mogę polecić go!auto. Wspaniali ludzie, którzy do każdego... Justyna Szkoła nauki jazdy na 6+ (1) Z czystym sumieniem polecam wszystkim tą szkołę nauki jazdy a zwłaszcza tym,... Ula Polecam z całego serducha (1) Bardzo serdecznie wszystkim polecam tą szkołę jest, jedna z nielicznych... Iwona go!auto to strzał w 10!!!!! (1) Nie wierzyłam, że ktokolwiek będzie w stanie odblokować mnie psychicznie,... Daria Go!Auto = Najlepsza szkoła jazdy! (1) Najlepszy wybór. Od podstaw do zaawansowanych zagadnień. Na wszystkie moje... Justyna Kijewska Szczerze polecam (1) Super szkoła, teoria na wysokim poziomie, profesjonalnie tłumaczona... DOROTA Polecam! (1) Co tu dużo pisać... Polecam każdemu, kto chce być dobrym kierowcą. Piotr... Dominika O. Szkoła jazdy godna polecenia (1) Świetny kurs teoretyczny jak i praktyczny. Zajęcia praktyczne uczą myślenia... Zuzanna Jeżeli szukasz dobrego ośrodka szkolenia kierowców to już znalazłeś (1) Nigdy nie wystawiam opinii w internecie, ale prawo jazdy to bardzo ważny... Maciej Ratajczak Dobitnie i konsekwentnie! (1) Trafiłam do go!auto za pośrednictwem przyjaciółki. Poszłam tam na dwie jazdy... Agnieszka Oleszczak Taka powinna byc każda szkola! (1) U pana Wojtka wzięłam pare jazd dodatkowych, przygotowujących do egzaminu.... Martyna Warto zrobić prawo jazdy z go!auto :) (1) Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą być dobrymi kierowcami. Jazdy w go!auto... Ania Najlepsza szkoła w trójmieście ! ! ! (1) Zdecydowanie polecam! Pan Wojtek świetnie prowadzi wykłady, ciekawie to... Michał G