GoAuto

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Dagmara S. - opinia (2) Z całego serca polecam szkołę jazdy go!auto. Dzięki Panu Wojciechowi K. i... Dagmara S. Ewa - opinia (2) Powiem krótko - jeśli chcecie pokochać jazdę samochodem, to to jest właśnie... Ewa Roksana - opinia (2) Wykłady z Panem Wojtkiem zawsze w miłej i luźnej atmosferze, widać że lubi to... Roksana
Klaudia Orlik - opinia (2) Dzięki jazdom doszkalającym z panem Wojtkiem udało mi się zdać prawo jazdy.... Klaudia Orlik Agnieszka - opinia (2) Serdecznie polecam!!!! Bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu w... Agnieszka kursantka - opinia (3) Do momentu rozpoczęcia kursu praktycznego wszystko przebiegało bez zarzutu, a... kursantka Dobry wybór, polecam każdemu :) (2) Szkoła jazdy godna polecenia. Od samego początku kursu wszystko odbywało się... Ada Bez zarzutu (2) Wzorowa atmosfera na zajęciach, z humorem, widać, że panu Wojtkowi zwyczajnie... Kacper fajnie, dowcipnie i z klasą :) (2) Wszystko o bardzo przyjaznych ludziach juz napisano wcześniej:) Pan Wojtek... Karolina Polecam!!!!! (2) Pan Wojtek prowadzi zajęcia teoretyczne w niesamowicie przyjaznej atmosferze... Sebastian Pernaczyński Pomimo kilku niedogodności serdecznie polecam!!! (2) Go auto jest bardzo dobrą szkołą. Wykłady z panem Wojtkiem są samą... Kursant go!auto ,,Jak zdobyć Prawo Jazdy?"-sztuka w trzech aktach (2) teoria Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, nic na siłę i ogromna dawka... Karol Polecam, Polecam i jeszcze raz polecam (2) Najlepsza Szkoła Jazdy, jaką mogłam wybrać. Na każdym etapie profesjonalizm,... Magdalena D Szkoła godna polecenia (2) Szkołę go! auto polecam w 100 %. Brawa należą się za cierpliwość i... Monika Szczerze polecam (2) Myślałam, że nigdy nie przeskoczę strachu przed prowadzeniem auta, a tu... Paulina Polecam! (1) Teoria wykładana przez Pana Wojtka ciekawie, z pasją i poczuciem humoru... Dagmara Serdecznie Polecam !!!! (2) Chciałbym serdecznie polecić wszystkim szkołę GO!AUTO. Profesjonalizm,... Gl. Lepiej trafić nie można (2) Mimo, że wszystko już zostało powiedziane w innych komentarzach, powtórzę to... Michał Bardzo polecam! (2) Profesjonalne podejście do kursanta. Prawo jazdy zdane dzięki cennym... Sandra Opinia (1) Serdecznie polecam. Ludzie z pasja i zaangażowaniem a przede wszystkim... Natalia