Fryzjerka Iza (1) Makabra, totalne niezadowolenie! Niestety, ale nie umie pani nawet włosów... nigdy więcej Polecam (1) Pierwszy raz udałam się do salonu Dalia , cel wizyty polepszenie nastroju.... radioglowa zadowolona (1) Jestem zadowolony z jakosci manicura i uslug kosmetycznych . Polecam Elena
Polecam! (1) Polecam wizytę u pani Pauliny. Jest to młoda osoba, ale widać, że lubi swój... Diana Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona, do fryzjera chodzę rzadko i z wielkimi... mami pierwsza wizyta (1) moja pierwsza wizyta, jestem bardzo zadowolona, to tylko strzyżenie, ale... katarzyna strzyżenie i farbowanie włosów (1) Z całego serca i gorąco polecam ten salon. Jestem pod skrzydłami Izy od... Agnieszka bardzo zadowolona (1) skorzystałam z usług kosmetycznych i fryzjerskich i byłam z obydwóch... mal Jestem zadowolona (1) Jestem stałą klientką. Zawsze spotykam się z fachową obsługą.W miłej... Magda Polecam (1) Polecam - sympatyczna obsługa, jestem zadowolona z fryzury (i to od razu po... Ania polecam (1) Polecam, jak najbardziej - wróciłam do salonu po wielu latach, wyszłam bardzo... ella Polecam (2) Byłam w salonie już kilka razy, korzystałam z usług kilku pań fryzjerek w tym... Marzena polecam (1) Jestem stala klientka i zawsze wychodze z salonu zadowolona. Nikt mi nic nie... ania zadowolona klientka (1) Korzystam z usług tego salonu,gdy jestem na Przymorzu.Panie zawsze znajdą dla... Paulina Polecam (1) Znalazłam adres salonu Dalia na portalu Trójmiasto. Skorzystałam z jego... Ilona Super (1) Niedawno obcinałam tam włosy. Bardzo profesjonalnie! Zmoich krótkich włosów... Beata