DARDACH

Dekarze Dachy

Gdańsk, Kartuska 459A/16

Łukasz - dom w Kiełpinie Górnym - opinia (1) Kontakt do Pana Darka dostałem z polecenia z forum budowlanego. Pokrycie... Łukasz - dom w Kiełpinie Górnym Dom w Rębiechowie - opinia (1) Polecam usługi Pana Dariusza. Bardzo dobre położenie dachówki oraz montaż... Dom w Rębiechowie Bożena - opinia (1) Bardzo dobra, solidna firma.Juz na etapie budowy domu i wykonywania więźby... Bożena
Katarzyna Sierska - opinia (1) Polecamy! Długo Szukaliśmy rzetelnego fachowca. Pan Dariusz jest... Katarzyna Sierska 100/100 polecam! (1) Super współpraca z panem Darkiem, świetny fachowiec i z humorem. Zdecydowanie... Beata Dach (1) Polecam firmę Dardach. Pan Darek wykonał dach z dachówki Braas Turmalin w... M.B. Dach kopertowy Brass Turmalin (1) Kontakt do Pana Darka znalazłem poprzez pozytywne opinie na różnych portalach... Cezary Pogórze Marsylka Creaton (1) Firma Dardach wykonała pokrycie dachu dachówką ceramiczną Marsylka firmy... Tomasz Michalin DARDACH - GORĄCO POLECAM!!! (1) Kontakt na firmę Dardach znalazłem dość przypadkowo, jednak jak się później... Krystian Szary dach z lukarnami (1) Pan Darek wykonał u mnie pokrycie dachu dachówką płaską wraz z obrobieniem... Lukasz DARDACH jest Darem dla Waszego Dachu (1) Pan Dariusz Zieliński wyróżnia się przede wszystkim zaangażowaniem,... Joanna Dach na Rąbek (1) Pan Dariusz wykonywał u mnie pokrycie dachowe blachą na rąbek. Naprawdę nie... Radoslaw Otomin Bardzo dobra ekipa (1) Pan Darek wraz z kolegą, wykonywał u mnie pokrycie dachowe z dachówki... Łukasz Polecam firmę DARDACH (1) Z usług firmy DarDach skorzystałem w zeszłym roku,robiłem kompleksowo cały... Daniel 100% satysfakcji! (1) Z czystym sumieniem polecamy firmę Dardach. Usługa wykonana terminowo, bez... Ania Bez zarzutu! (1) Pan Darek wykonywal dla nas pokrycie papa dachu plaskiego ze styropianowa... Artur rzetelna firma (1) Firma Dardach wykonywała u mnie w domu nowe pokrycie dachu z papy wraz z... Bartosz Kowalski Pełna satysfakcja (1) Szybka odpowiedź na zapytanie, krótki termin realizacji, fachowe doradztwo. Joanna SZCZERZE POLECAM!!! (1) Firmę DARDACH cechuje rzetelność,dbałość o detale i fachowe doradztwo. Pan... Piotr Firma godna polecenia (1) Pan Dariusz w naszym domu wstawiał 5 okien dachowych. Na etapie pierwszych... Joanna