Darles Dance

Pasmanterie, tkaniny Pracownie krawieckie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Aleksandra - opinia (1) Pozytywnie zaskoczona. Wczoraj nabyłam w DD materiały na dwie sukienki. Pani... Aleksandra Tomasz - opinia (1) Naprawdę bardzo duży wybór jedwabiów, bogato zdobionych koronek, tiuli. Panie... Tomasz Obsługa (1) Bardzo nie miła obsługa, zła atmosfera która nie sprzyja robieniu... Klient
Halina - opinia (1) Bardzo niemiła Obsługa wprowadzająca klienta w błąd. Ceny za materiał... Halina materiał na sukienkę (1) Jedyny plus sklepu to chyba tylko i wyłącznie lokalizacja. Szukałam... tancerka rewelacja (3) Takie tkaniny- to ostatnio widziałem w sklepie w Wenecji. Wybór - najwyższa... Waldek Bardzo drogo i bez szału (1) Można dostać ciekawe tkaniny, o które ciężko gdzie indziej w Gdańsku, jednak... Kasia Suknia ślubna jak z bajki (1) Dziękuję niezmiernie za przecudną, robiącą furorę suknie ślubną! Jestem pod... Natalia Niemiło i drogo w tym sklepie (1) Obsługa sklepu robi wielką łaskę. Skaczą tylko wokół bardzo bogatych... Ori super (1) Szkoda, że mnie nie stać na takie koronki Grażyna coś eleganckiego z tkanin to tylko tam (1) Szkoda,że ceny nie na każdą kieszeń, ale jak trafia się wyjątkowa okazja to... karolina FAJNY SKLEP (2) Polecam wszystkim ten sklep z tkaninami. Nie bez powodu mówią o sobie SALON.... Marietta SKLEP DLA FACETÓW !!! (2) Żona twierdzi, że wybór materiałów i obsługa jest rewelacyjna. Nie mam na ten... Andrzej brak czegokolwiek z oferty firan, zasłon, aranżacji (3) Firma nie posiada tkanin do aranżacji okien, nie było osoby która potrafi... Jarek JEST OK (1) Pracownia krawiecka na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Krawcowe z... Wiola NAJWYŻSZA JAKOŚĆ (2) Zamieszczona opinia Waldka w pełni uzasadniona !!! Byłem z żoną w Salonie w... Krzychu