Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15

Nareszcie będzie szansa na merytoryczne porównanie kandydatów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak narazie tylko Kalkowski potwierdził, natomiast od sztabu Dołkowskiego CISZA :(
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczerze? To z Kalkowski nadaje się do wywiezienia na taczce z gnojem a nie do debaty jak w cywilizowanym kraju. Będzie sobie podcierał niepowiem co tymi śmiesznymi pozwami w trybie wyborczym....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Dobry wieczór! Czy to oficjalne stanowisko Pańskiego komitetu na temat uczestnictwa kandydata Pawła Dolkowskiego w debacie wyborczej?
Czy zamierzacie Państwo odwołać się od 3 wyroków sądu nakazujących przeproszenie kandydata Ryszarda Kalkowskiego?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

A może zorganizujemy debatę, gdzie mieszkańcy będą zadawać pytania.
Ciekawe czy R.K będzie taki chętny
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Są dziennikarze którzy prowadź x debat z czego będzie nagranie i live. Każdy będzie mogł odsłuchać. Nie rozumiem kto nienootrafi zaakceptować że to super opcja ? Dziennikarze na pewno będą krytyczni do obu kandydatów bo na tym polega debata.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dziennikarze będą z TV republika czy tvn?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Debatę w której mieszkańcy obu obozów będą się przekrzykiwać ? I nikt niczego się nie dowie ? Dziękuję bardzo całymi dniami pracuje. Nie mam czasu wieczorów poświęcać na jakieś kłótnie ludzkie. W debata będzie nagrana i na spokojnie z pytaniami merytorycznymi sobie odsłucham przed snem. A brak debaty będzie świadczył. Jeżeli ktoś chce być wójtem nie może unikać trudnych pytań od dziennikarzy bo to oni są naszymi przedstawicielami i codziennie informują o różnych sprawach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Weźcie już te 3 wyroki wsadźcie sobie wiecie gdzie. Ja się z polityką Kalkowskiego nie zgadzam a nie z jakimis wyrokami, którymi brandzluje się całą kampanie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Napisz lepiej że Dolkowski boi się konfrontacji i tyle w temacie , a nie ciągłe usprawiedliwianie . Z drugiej strony widać było na spotkaniu że jego wiedza o samorządach jest mała, - pewnie zatrudni zastępcę i chyba wiemy kogo - były radny powiatowy pan hirsz który z nim chodzi po domach . Ale temu panu mówię stanowecze Nie ,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15

Jakie są szanse by mieszkańcy mogli uczestniczyć ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15

Widzę że Pan Dolkowski próbuje odnośnie debaty w nord fm. Na spotkanie z mieszkańcami ściągnie panów Mionskowskich z wyrokami i nie będzie to udana debata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15

Wyborczymi * aby nie było nie domówień.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15

Na żywo w norda fm jest prowadzą debata na burmistrza Jastarni - pytani bardzo ciekawie skonstruowane odnoszące się do danego miasta w tym przypadku . Widać że reporterzy przygotowani do żądani i obserwują problemy i potrzeby mieszkańców. Dlatego czekam na debatę. Naszych kandydatów chociaż jak narazie tylko Kalkowski potwierdził udział -
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

Nowy Wójt (53 odpowiedzi)

Na kogo byście zagłosowali w najbliższych Wyborach? Na obecnego Wójta czy jego kontrkandydata?...

Nowa Kadencja - Nowa Gmina? (120 odpowiedzi)

Naszła mnie pewna refleksja patrząc na rozkład głosów. Czy to nie jest trochę tak, że wybierają...