Zenon - opinia (1) Do wykonania prac w łazience, w tym wymiany wanny na kabinę prysznicową,... Zenon Piotr - opinia (1) Wszystko w jak najlepszym porządku brak zastrzeżeń bardzo dobry kontakt z... Piotr Wściekła córka - opinia (1) ja natomiast nie polecam tej firmy. moi rodzice w podeszłym wieku dostali... Wściekła córka
MarcinK - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Dedal. Remont łazienki wykonany... MarcinK Remont (1) Firma godna polecenia super współpraca Ignacy Rob wulkanizacja Robert Śnieżko - opinia (1) Bardzo polecam Pana Marcina i jego ekipę. Remont domu wykonany starannie i... Rob wulkanizacja Robert Śnieżko Współpraca (1) Polecamy usługi firmy Dedal - od kilku lat korzystamy z powodzeniem z usług... NZOZ Jaskółka Polecam! (1) Zdecydowanie polecam firmę Dedal! Ekipa od zadań specjalnych - uratowali mi... Paulina Polecam Firmę Dedal (1) Zdecydowanie polecam firmę DEDAL Pana Marcina Klawona. Wykonał u mnie... PIOTR Polecam firmę Dedal. (1) Jestem bardzo zadowolony z jakości prac wykonanych przez firmę DEDAL kamil Firma godna polecenia (1) Remont z Panem Marcinem to przyjemność. Gorąco polecam Bożena