Malwina - opinia (1) Cieszę się że mogłam na swojej drodze życia spotkać firmę Dekori Dekoracje... Malwina Joanna Sz - opinia (1) Piękna realizacja naszego kościoła i sali weselnej. Bardzo duża... Joanna Sz Zosia - opinia (1) Polecam serdecznie! Każda impreza wyglada niesamowicie dzięki Agacie z... Zosia
Merida - opinia (1) Zdecydowanie polecamy Dekori do organizacji ślubu. Wszystko wyszło bajkowo i... Merida Michał - opinia (1) Pełen profesjonalizm, pełen asortyment do oprawy ślubu pozwala na spełnienie... Michał Dominika - opinia (1) Polecam z całego serca. Od pierwszego kontaktu do efektu końcowego wszystko... Dominika Dekoracje i animacje dla dzieci (1) Cieszę się, że wybrałam firmę Dekori do oprawy mojego wesela. Firma posiada... Paulina Dekoracja imprezy ślubnej :) (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z dekoracji przygotwanych przez Dekori :)... Marta balony dekoracyjne (1) Idealna obsługa, wszystko zgodnie z opisem; serdecznie polecam. Anna Super dekoracje ślubu w Orłowie (1) Przepiękne dekoracje molo w Orłowie. Zdecydowanie polecam jeśli chodzi o... PR Bukiet na roczek dla chłopca (1) Polecam wszystkim, którzy chcą zaskoczyć nietuzinkowym prezentem. Bukiet na... karolina Rewelacja! (1) Profesjonalizm, terminowość, kreatywność - zdecydowanie polecam współpracę z... Angela Dekoracja Bond (1) Bardzo gorąco polecam, nie tylko jako dekoracje ślubne, ale też urodzinowe.... Iwona Duże doświadczenie! Piękne dekoracje :-) Polecam! (1) Zdecydowanie polecam firmę Dekori do dekoracji ślubnych sali i kościoła. Pani... Anna Radziun Dziękuję Pani Agacie z Dekori za piękne dekoracje oraz pomoc przy naszym ślubie! :-) (1) Mimo, że od naszego ślubu minęło już kilka miesięcy chcę bardzo podziękować... Iwona Nowakowska Ślub jak z Bajki (1) Dziękujemy! Wspaniała współpraca z Panią Agatą, która jest cudotwórczynią :D... A&T Polecam dekorację sali weselnej (1) Pani Agata jest niezwykle miłą i kreatywną osobą. Zaproponowała mi cudowny... E. Profesjonalna obsluga! (1) Korzystalismy z uslug firmy Dekori w sierpniu tego roku i jestesmy... Emilia & Christian Iwona - opinia (1) Dekoracje pełne estetyki i harmonii. Wszystko ładnie ze sobą współgrało. Nic... Iwona Polecam dekoracje ślubne Dekori (1) Zdecydowanie polecam firmę Dekoracje ślubne Dekori. Pani Agata od samego... Arleta