Polecam (1) Korzystałem ze stacji wielokrotnie zarówno autem leciwym wymagającym atencji... Piotr Kontrola techniczna przed zakupem auta z Belgii. (1) Polecam i jeszcze raz polecam.Auto z Belgii.Widziałem zdjęcia po kolizji tyłu... Bob Łukasz - opinia (2) Absolutnie nie polecam. Moje auto nie przeszło przeglądu ze względu na... Łukasz
Fajna SKP (1) Diagności rzetelnie i fachowo wykonują swoja pracę. Polecam SKP kiero Za każdym razem super (1) Czytałem poprzednie opinie i z tego co widzę to zależy na kogo się trafi. Ja... Misio Profesjonalna obsługa (1) Sprawdzałem auto na tej stacji przed kupnem. Dzięki temu uniknąłem wpakowania... Matysek Marcin - opinia (1) Przy przeglądzie i regulowaniu ustawień świateł pan diagnosta urwał... Marcin nie polecam (1) Robiłem na tej stacji przegląd auta przed zakupem. "Fachowiec" przez 15 minut... Lukasz Rzetelni fachowcy (1) To była moja pierwsza wizyta na tej stacji. Zdziwiłam się, że przegląd był... Beata PRZEGLĄD TECHNICZNY (1) SZYBKO RZETELNIE I PAN KTÓRY CIERPLIWIE ODPOWIADAŁ NA KAŻDE WĄTPLIWOŚCI I... apokalips Moje auto nie przeszło przeladu.Straciłem 100zł. (2) Przyjechałem nissanem MICRA.97rok 1000cm3 wspomaganie, klimatyzacja... Krzysztof Badanie samochodu przed ewentualnym zakupem (2) Mechanicy sprawdzali mi samochód przez dobra godzinę, pomimo faktu ze bylem... Piotr