Mateusz - ocena (1) Zespół Biura to pomocni i kompetentni ludzie. Jestem bardzo zadowolony ze... Mateusz Dorota - opinia (1) Biuro rachunkowe bardzo fachowe. Pani Monika jest osobą kompetentną. Każdemu... Dorota Anna T. - opinia (1) Długo szukałam odpowiedniego biura rachunkowego. Zależało mi na szybkiej... Anna T.
Aleksandra Chuchała - opinia (1) Polecam to biuro rachunkowe, świetna obsługa, duże wsparcie i bardzo dobra... Aleksandra Chuchała Grażyna - opinia (1) Pani Monika jest bardzo pomocna, działa szybko i sprawnie. Polecam biuro. Grażyna Szymon - opinia (1) Fachowa pomoc z zakresu podatków. Zdecydowanie polecam! Szymon justyna - opinia (1) profesjonalna obsługa księgowa .współpraca z panią moniką to czysta... justyna Anna - opinia (1) Szybka, profesjonalna obsługa, kompetentni w każdym calu. Bardzo bolecam, bo... Anna Marta - opinia (1) Rzetelna obsługa księgowa, indywidualne podejście do klienta. Współpracuje z... Marta Dobra współpraca i miła obsługa. (1) Biuro Rachunkowe dekret monika Zakrzewska to profesjonalizm i rzetelność.... Kros Krzysztof - opinia (1) Profesjonalnie prowadzone biuro rachunkowe. Nastawione na Klienta. Rzetelne i... Krzysztof Sprawdzone biuro rachunkowe. (1) Moja współpraca z Panią Moniką układa się bardzo dobrze. Usługi są świadczone... Adam