Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Paulina - opinia (1) Z całego serducha polecam OSK Delta. Szkolił mnie instruktor Bartek, który... Paulina Wiktoria - opinia (1) Polecam z całego serca!! Pan Tomek super tłumaczy zarówno cześć teoretyczna... Wiktoria Szymon Pluta - opinia (1) Bardzi dobra szkoła do nauki na prawa jazdy. Wszyscy instruktorzy bardzo... Szymon Pluta
Александр - opinia (1) Najlepsza szkoła, mój instruktor pan Rafał Wszystko dobrze tłumaczy,pokazuje... Александр Paweł - opinia (1) Kurs minął szybko i bezboleśnie, a zakończył się wynikiem pozytywnym na... Paweł Zuzanna - opinia (1) Świetna szkoła jazdy, super bezstresowa atmosfera, nauka jazdy z Panem... Zuzanna Ilona - opinia (1) Bardzo polecam szkółkę delta. Fajna atmosfera, Pan Mario top Ilona Ilona - opinia (1) Bardzo polecam szkółkę delta. Fajna atmosfera, Pan Mario top Ilona Katarzyna - opinia (1) Bardzo się cieszę, że trafiłam do tej szkółki. Wszyscy bardzo mili i pomocni.... Katarzyna Katarzyna - opinia (1) Bardzo polecam OSK Delta - teoria przedstawiona w jasny i konkretny sposób,... Katarzyna Viktoria K - opinia (1) Polecam szkołę OSK Delta. Podczas mojego szkolenia jeździłam z panem Rafałem.... Viktoria K Aleksandra - opinia (1) Bardzo szybko można wszystko załatwić, bezproblemowa płatność, którą można... Aleksandra Jacek Krusa - opinia (1) O szkole Delta dowiedziałem się od kolegów i koleżanek z pracy. Długo... Jacek Krusa Karolina - opinia (1) Bardzo dobry poziom nauczania, szczególnie podczas przygotowań do egzaminu... Karolina Martyna - opinia (1) Bardzo polecam, jeździłam z Panem Markiem, miła atmosfera zarówno w szkółce... Martyna Julia - opinia (1) Bardzo miły pan, z całego serduszka polecam pana Tomka i właśnie dzięki niemu... Julia Marta - opinia (1) Ogromnie polecam tą szkółkę, najlepsza w Trójmieście. Instruktor pan Marek... Marta Paula - opinia (1) Super szkółka Serdecznie polecam! Paula Antonina - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam! Profesjonalne podejście, i miła atmosfera. Pan... Antonina Filip - opinia (1) Polecam gorąco! Zdałem za pierwszym razem teorie i praktykę. Pozdrawiam... Filip