Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Karolina - ocena (1) Naprawde z całego serca polecam, każdy instruktor z którym wzięłam tu jazdy... Karolina Monika - ocena (1) Po przeczytaniu opinii na trójmieście zgłosiłam się do Delty na jazdy... Monika Weronika Malinowska - ocena (1) Z całego serca polecam instruktora Tomka. Ma nieskończone pokłady... Weronika Malinowska
Lena - ocena (1) Po jazdach i teorii z Panem Tomkiem nie da się być nieprzygotowanym do... Lena Ireneusz Bieszka - ocena (1) Profesjonalny ośrodek. Instruktorzy są bardzo cierpliwi, uprzejmi oraz... Ireneusz Bieszka Maja - ocena (1) Po 3 nieudanych egzaminach, na których nawet nie wyjechałam z placu,... Maja Klaudia - ocena (1) Bardzo polecam OSK Delta. Szczególnie Pana Rafała, który nie uczył tylko jak... Klaudia Oliwier G. - ocena (1) Serdecznie mogę polecić każdemu kto jest z okolic zaspy czy przymorza.... Oliwier G. Nikola - ocena (1) Miałam przyjemność uczyć się jazdy w OSK Delta. Szkółka dysponuje dobrymi... Nikola Anna Sawicka - ocena (1) Pan Radek jest super instruktorem, jazda z nim to sama przyjemność:) Anna Sawicka Piotr - ocena (1) Instruktorzy bardzo dobrze i cierpliwie tłumaczą, wszystko zdane za... Piotr Yana - ocena (1) Bardzo polecam szkółkę OSK Delta dla przyszłych kierowców, a także dla tych... Yana Szymon - ocena (1) Praktyka zdana w pierwszym terminie. Łatwość dostosowania dni i godzin jazd.... Szymon Oskar Bobrowski - ocena (1) Miła obsługa, instruktorzy świetnie tłumaczą na teorii i praktyce Oskar Bobrowski Kacper Frygier - ocena (1) Szybkie i perfekcyjne przygotowanie do egzaminu. Nie wyobrażam sobie lepszego... Kacper Frygier Mateusz - ocena (1) Bardzo polecam osk Delta przyszedłem tu z innej szkoły i innego miasta na... Mateusz Klara Dudek - ocena (1) Bardzo serdecznie polecam OSK Delta. Już od pierwszych chwil da się odczuć,... Klara Dudek Margarita - ocena (1) Jestem zadowolona z nauki jazdy w OKS Delta. Zarówna teoria, jak i praktyka... Margarita Tomek T. - ocena (1) Bardzo polecam samą szkołę Delta, jak i Rafała jako instruktora. Egzamin... Tomek T. Kasia - ocena (1) Polecam przystąpienie do kursu w tej szkółce! Długo się zastanawiałam gdzie... Kasia