Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Marysia - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej nauki, teoria przyśpieszona ale... Marysia Bartek - ocena (1) Zdane za pierwszym razem! Miałem przyjemność jeździć ze wspaniałymi... Bartek Tobiasz Parafianowicz - ocena (1) Świetna szkoła, jeździłem z Panem Markiem Chojeckim i od zera w 30 godzin tak... Tobiasz Parafianowicz
Dmytro Yevtushenko - opinia (2) Serdecznie polecam OSK Delta, podczas szkolenia jeździłem z Panem Rafałem... Dmytro Yevtushenko Oliwia K. - ocena (1) Polecam szkołę jazdy jak i instruktorów, Pana Tomka i Pana Rafała. Na... Oliwia K. Zosia - ocena (1) Szkoła jazdy OSK Delta to zdecydowanie najlepsze miejsce do nauki jazdy.... Zosia Julian - ocena (1) Serdecznie polecam szkołe nauki jazdy Delta. Miałem przyjemność być na kursie... Julian Konrad Drozd - ocena (1) Jazdy przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze, bardzo dobre... Konrad Drozd Dominik - ocena (1) Bardzo polecam szkołę jazdy, a szczególnie instruktora Pana Rafała. Od samego... Dominik Szymon sten - opinia (1) Super teoria dobrze wytłumaczona od zera Wszystkie wątki zostały poruszone... Szymon sten Adrian - opinia (1) Polecam szkołę jazdy, jeździłem i uczyłem się u Pana Rafała, polecam,... Adrian Łukasz - opinia (1) Współpraca z instruktorem Rafałem przebiegała fenomenalnie. Dobra atmosfera i... Łukasz Kinga - opinia (1) Bardzo polecam jazdy u Pana Rafała, egzamin zdany bezbłędnie:))) Kinga Dorota - opinia (1) Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie do egzaminu zdany za pierwszym... Dorota Bogdan - opinia (1) Bardzo polecam szkołę OSK Delta i instruktora Pana Rafała! Dzięki... Bogdan Paulina - opinia (1) Serdecznie polecam szkółkę OSK Delta. Instruktor Pan Marek świetny! Ma duże... Paulina Natalia - opinia (1) Serdecznie mogę polecić szkółkę OSK Delta! Wykłady bardzo ciekawe a przede... Natalia Blanka - opinia (1) Z całego serca polecam OSK Delta wszystkim osobom, którzy szukają dobrej... Blanka Paulina:) - opinia (1) Ogromnie polecam szkołę Delta! Miałam przyjemność jeździć z Bartkiem, który... Paulina:) Paulina - opinia (1) Z całego serducha polecam OSK Delta. Szkolił mnie instruktor Bartek, który... Paulina