Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Grzegorz - opinia (1) Cieszę się że wybrałem akurat ten ośrodek szkoleniowy, ponieważ zostałem... Grzegorz Patryk - opinia (1) Super ośrodek z ludźmi którzy potrafia świetnie przygotować do egzaminu jak i... Patryk Laura - opinia (1) Miałam 4h jazdy dokupione i jeździłam z Panem Markiem,który swietnie wszystko... Laura
Michał Rakowski - opinia (1) Zdałem za pierwszym razem. Bardzo mili instruktorzy, dobrze tłumaczą i... Michał Rakowski Sofiia Orlova - opinia (1) Bardzo fajna szkoła , Pan Tomek najlepszy instruktor:) polecam od całego serca ! Sofiia Orlova Patryk - opinia (1) Sposób nauczania zarówno teorii jak i praktyki jest przystępny i... Patryk Jan - opinia (1) Polecam Pana Rafała, po prawie rocznej przerwie nadrobiliśmy wszystko w 3... Jan Andrzej - opinia (1) Świetny instruktor Pan Rafal. Z poczuciem humoru i poważnym podejściem do... Andrzej Irena - opinia (1) Teorię uczyłam e-learningowo dlatego nie wiem jak odbywają się zajęcia na... Irena Magda - opinia (1) Zdane za 1 razem, super instruktor Pan Tomasz :)) Magda Martyna Zasowska - opinia (1) Zdane za pierwszym!!!! Bardzo polecam!!! Martyna Zasowska Weronika N - opinia (1) Polecam wszystkim kandydatom na prawo jazdy. Teoria podczas kursu na wysokim... Weronika N Mateusz - opinia (1) Swoje początki za kółkiem zaczynałem w tej szkółce, a wziął mnie pod swoje... Mateusz Oliwia - opinia (1) Jestem zadowolona z przeprowadzonej teorii w OSK Delta przez p. Tomka (dużo... Oliwia KursantABC - opinia (1) Teoria w ośrodku na wysokim poziomie, widać, że Pan Tomasz umie przekazać... KursantABC Klaudia - opinia (1) Egzamin zdany za pierwszym razem, p. Marek z dużą cierpliwością przekazał... Klaudia Sandra - opinia (1) Z całego serca polecam szkółkę OSK Delta. Egzamin teoretyczny jak i... Sandra Daria - opinia (1) Oczywiście zdane za pierwszym, nie mogło być inaczej Świetnie przeprowadzona... Daria Jakub Czajka - opinia (1) Serdecznie polecam szkółkę OSK delta, bardzo mili ludzie i super atmosfera.... Jakub Czajka Julia - opinia (1) Serdecznie polecam ośrodek szkolenia Delta. Profesjonalne podejście do... Julia