Brak profesjonalizmu (1) Zostalam wprowadzona w błąd w kontekście leczenia wady zgryzu - brak... Maria Super Klinika! (1) Profesjonalnie i komfortowo.Leczenie przeprowadzane bezboleśnie.Specjaliści... Barbara Wlodarczyk Super (1) W zwiazku z tym, ze bardzo boje sie dentysty i juz wielu probowalo przelamac... Marta
mlena - opinia (2) dr Kryszczuk "You're just too good to be true I can't take my eyes off of you" mlena Polecam Doktora Sulika (1) Leczę zęby w Dental Art od czterech miesięcy - jestem histeryczką i... Koniczyna Dr Ilona Wolniewicz - Polecam (1) Polecam Panią Doktor Ilonę Wolniewicz. Leczę się u niej już od paru ładnych... Maria Bardzo Polecam! (1) Polecam Klinikę Dental-Art w Gdyni na Witawie. Bardzo przyjazny gabinet... Mariusz Moja Klinika Stomatologiczna (1) Jestem pacjentką kliniki Dental Art już od blisko 6 lat i zdecydowanie... Alicja, Sopot yaga - opinia (1) Gorąco polecam tą Klinikę. Długo szukałam gabinetu, gdyż chciałam leczyć i... yaga Polecam Porfesjonalne Centrum Stomatologiczne! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług DENTAL ART,miła obsługa ,świetni lekarze. Agnieszka