Dental Medics

Stomatolodzy Protetycy

Gdynia, Wielkopolska 251/2

Polecam! (2) Świetna obsługa, przyjemna atmosfera. jeśli nie lubicie chodzić do lekarzy... Marek profesjonalna i przesympatyczna (1) Pani Doktor lubi to co robi i bardzo bije od niej sympatia do ludzi. Polecam... Marta polecam (1) Do doktor Ani Reutt dostałam się z polecenia i to co mówiła mi moja koleżanka... SPI
gorąco polecam!!! (1) Wizyta w tym gabinecie to czysta przyjemność. Mimo sporego stresu, który mi... Lukas POLECAM !!!!!! (1) Atmosfera przemiła, świetne podejście do pacjenta. Dr. Reutt bardzo dobrze... Thony Gabinet na 6-stkę (1) Nie wyobrażam sobie leczenia zębów w innym gabinecie.Wystrój na wysokim... Krystyna Polecam! (1) Stomatolodzy przemili,cierpliwie wyjaśniający każdą czynność.Wyposażenie i... Szymon Ideał (1) Byłem w wielu gabinetach dentystycznych,ale nigdzie indziej nie czułem się... Paweł USLUGA MEDYCZNA NA PIATKE (1) JESTEM ZACHWYCONA PROFESJONALIZMEM,DELIKATNOSCIA I PRZEMILA ATMOSFERA W... Bozena Szreder super (1) Bardzo podobał mi się gabinet.Fajnie że przy budynku jest miejsce parkingowe... red Gabinet na piatke (1) Witam. Stomatolog zrobiła do co do niej należało szybko i sprawnie. Polecam... Malgorzata