Dental Medics

Stomatolodzy Protetycy

Gdynia, Wielkopolska 251/2

Natalia - opinia (1) Jestem na TAK.!!! szybko sprawnie i do rzeczy Natalia M. - opinia (1) ... i Doktor Tomasz Nowak znowu ocalił mój ząb. Znowu, bo czyni tak od kilku... M. Justyna - opinia (2) Polecam. Indywidualne podejście do pacjenta, obsługa super profesjonalna i... Justyna
Beata - opinia (1) Szybka, fachowa pomoc, bezbolesna!Od pierwszej chwili czułam się zaopiekowana. Beata dr Tomasz Nowak (1) u dr Nowaka Tomasza leczymy się {ja i córka} już dużo lat. Wcześniej... Marzena dreczka Serdecznie polecam (1) Niezmiernie szczęśliwy jestem iż trafiłem na świetnego Doktora Pana Tomasza... Radosław Ta klinika to jakies nie porozumienie (1) Byłem usunąć zęba nic trudnego zdjęcie i dalej było ok ale jak się rozmawialo... Pacjent Podziekowania (1) Chcialbym podziekowac calemu personelowi Dental Medics w Gdyni przy ulicy... Spadochroniarz z Norwegii Dziękuję! (1) Doktor Tomasz Nowak to doskonały lekarz, fachowiec niezwykły znający swą... Małgorzata M-K Super gabinet na Cechowej (1) Korzystałem z gabinetu na ul.Cechowej szybko, miło i sprawnie bez czekania w... janusz dr Nowak Tomasz THE BEST (1) Najlepszy z najlepszych!Moja rodzina z mazowieckiego specjalnie przyjeżdża do... SO Mój lekarz stomatolog (1) U pana doktora Nowaka leczę się już od wielu lat. Zawsze mogę liczyć na jego... Jędrzej Dental medics przy ul .Cechowej 8 (1) Szczerze polecam dr Annę Reutt , która jest osobą ciepłą , serdeczną i... Violetta Polecam (1) Polecam rewelacyjnego stomatologa jakim jest doktor Tomasz Nowak.... Ken Super lekarz (1) Kilka dni temu podczas weekendu zrobiła mi się zgorzel pod zębem. Myślałem że... Andrzej Super stomatolog (1) Trafiłem do Pana doktora Tomasza Nowaka kilka miesięcy temu. Nikt ze... Jędrulewicz B. szczęsliwa (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej u mnie pracy ( zakładanie koronek i... Mirosława stomatologia na najwyższym poziomie (1) Polecam wszystkim bojącym się dentysty.Pani doktor bardzo... Mężczyzna Pozytyw! (1) Korzystałem jako jeden z pierwszych pacjentów w nowym gabinecie na Cechowej... Jakub generalnie MASAKRA (2) pojechałam z dzieckiem do pani "doktor". HA! umówieni bylismy na 12:00,... Agnieszka