Polecam (1) Bardzo polecam. profesjonalnie i szybko. Na Pana Doktora zawsze można liczyć,... Sebastian Polecam (1) Korzystałem już kilka razy i jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Andrzeja. Patryk Mogę polecić (1) Świetny stomatolog, przyjazny gabinet, umiarkowane ceny. W dodatku wysłucha,... Magdalena
Super stomatolog (1) Polecam wszystkim! Jeżeli szukacie profesjonalnego, sympatycznego oraz... Veronica Stolz Polecam (1) Trafiłem przypadkiem jakiś czas temu z tzw.chomikiem,byłem już kolejny raz i... Sławek POLECAM (1) U Pana Doktora leczę zęby od mniej więcej 8 lat i polecam Pana Doktora. Z... ANIA Dental Studio Mint, pan doktor Andrzej Lubiewski (1) Kompetentny i delikatny dentysta. Przy okazji bardzo miły człowiek, ceny... oleander.59 Doktor Lubiewski (1) Zgłosiłam się z bólem zęba, problem został rozwiązany szybko, skutecznie i... A.N. Naprawdę świetny dentysta (1) Naprawdę świetny dentysta, jest konkretny i rzetelny, wie, co robi, bylem z... sebastian Bardzo fajny dentysta (1) Bardzo fajny dentysta, gabinet kameralny na Morenie. Wszelkie zabiegi typu... anonim Najlepszy stomatolog jakiego znam (1) Pan doktor Lubiewski to najlepszy stomatolog jakiego znam, innemu nie... Marta Super lekarz (1) Borowanie bez stresu, bez bólu i profesjonalnie - pan doktor bardzo dobrze... Małgorzata Znakomity stomatolog (1) Znakomity stomatolog! Poszedlem na leczenie prawej dolnej szostki i udalo się... Adaś Profesjonalny stomatolog (1) Polecam pana doktora Lubiewskiego, cierpliwy i bardzo profesjonalny. Leczę... Justyna B. Polecam (1) Do pana doktora Lubiewskiego trafiłem w sytuacji kryzysowej, w czwartek... Michał