PROFESJONALIZM, DOKŁADNOŚĆ, OGROMNA WIEDZA I MIŁA, SYMPATYCZNA OBSŁUGA (1) Wrażenie pierwsza klasa - już od wejścia przesympatyczne Panie w rejestracji... Sylwia mak - opinia (1) zawsze balem sie dentysty,ale odkad trafilem do waszej kliniki strach minal.... mak Jestem zadowolonym pacjentem (1) Odkąd zacząłem leczyć się w klinice Dentaurus nie mam problemów z zębami.... Michał
SZOK (2) Nie polecam. ceny z kosmosu i nie zgadzam się, że mercedesy nie są dla... mp Co kto lubi (2) JAk dla mnie rewelka . Profesjonalne podejście do pacjenta. Możliwość... Łuki perfekcjonizm w każdym calu !!! (1) dziwią mnie szczerze opinie ludzi,dziwią tym bardziej i zaskakują iż są... beata zdecydowanie nie polecam !!! (2) Podobno jeden niezadowolony klient potrafi wyrządzić więcej szkody niż jeden... romantyczka Czuje sie nieuczciwie potraktowany (3) Bylem 2 razy w tym miejscu, najpierw u dentystki, a potem u chirurga... Michał dla mnie ok (1) poszedlem na plombe ,skasowali mnie 240.1 plomba 160 druga za polowe... z pomorza nie polecam (1) To fakt - że miło, wysokie standardy... Ale taką samą jakość usług otrzymuje... Goska a dla mnie super!!! (1) mi tam się bardzo podoba przychodnia, oczywiscie troche trzeba wydac... abc Raczej ,,NIE" (1) Na pewno drugi raz tam nie pójdę a dlaczego po pierwsze drożyzna za... spłukany REWELACJA (1) NAJLEPSZE CENTRUM STOMATOLOGICZNE REWELACYJNA OBSŁUGA NO MOŻE PO ZA... ROBERT Miło i przyjemnie (1) Naprawde bałam się dentysty jak diabeł święconej wody i poszłam do... ząbek Polecam! (1) Gabinet godny polecenia.Wreszcie zadbano o moje zęby tak jak należy.Ceny jak... Kazimierz