Super wizyta (1) Właśnie korzystałam z uprzejmości Pani Doktor Iny bardzo dobry lekarz i... Mariola Dabroska Dr.Ina (1) A ja nie spotkalam rownie zdolnej dokladnej i kompetentnej osoby...a... Ania Totalne nieporozumienie (1) Jest Wielki Czwartek. Rano zadzwoniłam z pytaniem, czy jest szansa na wizytę... Była pacjentka
Leczenie kanałowe (1) Serdecznie polecam p. dr Katarzynę Borowską-Maderę, nawet tym, którzy, jak... pacjentka nie polecam (3) Niestety nie wszyscy lekarze w tej klinice mają odpowiednie podejście do... pacjent Leczenie dziecka - Ina Wojciechowicz- NIGDY (3) Terminy super, kiedy chcesz. Poszłam pilnie, bo ząbek dziecku bolał (dziecko... Mały Pacjent Profesjonalna opieka pod każdym względem (1) nawet leczenie kanałowe przeszłam bezboleśnie dzięki doktorowi... is emeryt (1) Dziękuję dr Łukaszowi, za doprowadzenie moich zębów do normalności,mając 64... józef KLINIKA GODNA POLECENIA (1) zdecydowanie polecam wizytę w Klinice Dentaurus :) leczyłam się... zoe polecam (1) Szczególnie dziękuję i polecam wizytę u Pana Jacka Owczarczaka, zaangażowany... Robert pacjentka (1) Na dzien dobry przesympatyczne Panie w recepcji. Ja cykor przed stomatologiem... zadowolona pacjentka pacjenci traktowani jak dojne krowy (4) po zakończeniu leczenia zgłosiłam się z reklamacją leczenia zęba, nie uznano... kasia Zdecydowanie tak (1) W klinice pojawiłem się tylko dlatego bo slyszalem ze maja fajne promocje.... Marcin polecam (1) Od lat chodzę do swojego lekarza stomatologa,który wysłał mnie na wyjęcie... Anna Jak najbardziej jestem na tak! (1) Witam, wczoraj miałem usówany ząb. Przez opowieści znajomych, że to tyle... Klient dobry stomatolog (1) w pazdzierniku bylem z polecenia kolegi na leczeniu 2 zebow,jedna... pacjent .... (1) Trafiłem z bolącym zębem i myślę, że jako pogotowie to dobrzy są ale w... ST Bałam się . (1) Mam poważne problemy z zebami. Czas temu zostałam tak zrażona do... mandarynka Dentaurus zdecydowanie nie! (1) Najlepiej będzie jeśli sam szef Dentaurusa - dr Jacek zajmie się wyłącznie... mn DROGO !! (4) Terminy wizyt dogodne, wyposażenie dobre,podejście do pacjenta też.... Danka