Dentus Plus

Stomatolodzy Stomatolodzy dziecięcy Protetycy

Gdańsk, Stefana Drzewieckiego 9/8

basia k - opinia (1) gorąco polecam dentus plus oraz pozdrawiam cały personel który jest przemiły.... basia k wiktoriaczyżkiewicz - opinia (1) leczenie kanałowe w tym gabinecie to istny majstersztyk. po zabiegu bół jak... wiktoriaczyżkiewicz ViolaK - opinia (1) zabieg wstawienia implantu przebiegl bez zadnych zastrzeżeń. doktor byla... ViolaK
Adam - opinia (1) Zdecydowanie mogę polecić doskonale podejście do małego pacjenta! Adam Katarzyna - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Zespół prawdziwych fachowców, którzy wiedzą co robią.... Katarzyna Podziękowania dla Pana Doktora Piotra i jego asystetki Pani Martyny! (1) Pełen profesjonalizm, szybka obsługa, rozsądne ceny i co najwazniejsze to... Karol M. Polecam (1) Przyjechałem z dzeckiem z bólem zęba i temperaturą (wcześniej czekałem 3... Krzysztof Rytlewski dentus plus zaspa (1) Jak narazie jestem bardzo zadowolony z usługi na NFZ usunięcia chorych zębów... P.L bardzo dobrze (1) Skorzystałam z oferty na grouponie - scaling i piaskowanie. Całość trwała ok.... Agnieszka zdecydowanie polecam!!!! (1) Fantastyczni lekarze, mila obsługa i atmosfera. Czuje się profesjonalizm na... Adam Z czystym sumieniem polecam dr Maślińską (1) Jestem pacjentką dr Maślińskiej. Pani doktor jest bardzo dokładna,... Kasia Nie polecam (2) Zespół młodych lekarzy, chyba rezydentów-NIEDOŚWIADCZONYCH !!! Usługi w ich... KLARA nie polecam (4) Jestem ja, moja rodzina i znajomi niezadowoleni z obsługi. Personel wcale nie... Lenka