Dentysta

Hej. Gdzie polecacie udać się z bólem zęba w Baninie czy niekoniecznie. Może jakieś opinie o stomatologu na skwerze Banino? Gdzie warto iść nie za drogo, ale solidnie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dentysta

Jak boli Ciebie ząb znaczy że dluuuuuugo zwlekaleś z wizytą. Teraz to tylko proboszcz lub sołtys Ci pomoże.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Dentysta

Moje ulubione "nie za drogo ale solidnie", mylicie pojęcia ludzie. Wszystko za darmo albo usługa extra, najlepiej jeszzcze e godzinach takich jak wybierzecie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie......usługa ekstra kosztuje ekstra :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo przepraszam że zapytałem ,jaki ze mnie głupiec mało inteligentny gorszego sortu .jeszcze raz przepraszam .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam gabinet w Pępowie w pawilonach na skrzyżowaniu, mi parę razy Panie pomogły w dość nieciekawej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z bólem zęba jedź na SOR.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dentysta

Dobrą opinię ma gabinet w Feniksie ale dość odległe wolne terminy, nie jestem pewien czy w przypadku bólu zęba pani dentystka przyjmuje poza kolejnością.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stomatologia Banino na Żródlanej . Zanajdz w google.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do kowala kiedyś chodzono z bólem zęba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żródlaną odradzam, tak drogo to nawet w Gdańsku nie płaciłem.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie polecam, naciągnąć mnie chcieli na zbędne zabiegi, ceny kosmos
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

normalne ceny przestań zmyślać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja chodzę do ortodent do p. Marka jest miło i przyjemnie również dla dzieci.polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też nie polecam zrodlanej. Drogo i wymyślają nie widomo co. Terminy strasznie długie a i nieciekawe opine krążą po baninie. Polecam natomiast dentystke w feniksie. Fachowo solidnie i ceny normalne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też nie polecam. Wlaściciel to *****
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po czym wnosisz? Według mnie to konkretny i odpowiedzialny specjalista. Jasno określa przyczynę i reguły leczenia.Nie ma ściemniania .Zapłaciłem parę razy to przekonał mnie i moją rodzinę że podstawa to prawidłowe mycie i dbanie o zęby. Pasta woda i szczoteczka są tańsze niż leczenie. Wizyty są tanie i rzadkie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dentysta

Chodzę w skwerze ze sobą i z dziećmi. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dentysta

Ja mogę polecić najlepszego dentystę na świecie. Jest to dbanie o higienę jamy ustnej. I prawie zero kłopotów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

anonimowy anonim a ja chodze na żródlana od kilku lat i jest ok. nie stac nie chodz ,proste ale dlaczego głupie opinie wypisujesz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również podzielam zdanie anonimowego anonima, jak najdalej od żrodlanej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Za jakość trzeba płacić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej placic ze skladek nfz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z własnego doświadczenia polecam gabinet stomatologiczny prowadzony przez doktor Maria Littwin-Jelińska w Pępowie ul. Armii Krajowej 2 (zaraz za skrzyżowaniem ze światłami po prawej stronie - jadąc w od Banina).
Uratowała kilkukrotnie zęby które były u innych specjalistów do wyrwania. I zrobiła to skutecznie.
I do tego dobra atmosfera w gabinecie.
Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko nie tam...kobieta wyrywa żeby bez zdjęcia i krzyczy na dzieci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Konkurencja poczuła się zagrożona? I będzie teraz oczerniać ten gabinet? Ile teraz płacą za wpis? 50gr? Czy od tak za darmo? :P
Bo widać żeś nawet tam nie poszedł. Bo aparat do RTG jest na miejscu i nie jest to sprzęt z 50lat ubiegłego wieku :P
Ale to luz, bo można mieć ból zęba i mieć dużą wadę wzroku.
Ale krzyczy na dzieci? W tym gabinecie? Oj! Więc nie tylko wada wzroku ale i problemy u Ciebie z nadsłyszalnością... albo ze zbyt bujną fantazją.
Gorąco polecam udać się na konsultacje u neurologa. Bo takie problemy ze wzrokiem wraz z nadsłyszalnością wskazują na podejrzenie poważnych problemów neurologicznych. Hmmm, gorąco współczuję. Naprawdę. Zdrowia życzę.
Aj! Te 50gr nie są warte szkalowania, serio. Można to zarobić w inny sposób.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...