Dermokosmetyki na wypadanie włosów - co sądzicie o Delpos

Znajdę osobę, która miała zestaw dermokosmetyków delpos i może powiedzieć czy się dobrze on sprawdza na wzmocnienie włosów? Po przejściu koronawirusa strasznie mi się włosy osłabiły i wypadają strasznie. Próbowałam już tabletek, wcierek domowych, ale no średnio to działa. Ostatnio widziałam że ktoś polecał ten zestaw tutaj na forum. Miał ktoś? Działa to faktycznie na skalp? Włosy mniej wypadają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sama nie posiadam, ale patrząc na skład szamponu, odżywki i płynu/wcierki jestem zdecydowanie na tak.
sporo fajnych składników naturalnych, jak ekstrakty, wyciągi, olej, niacynamid i pantenol.
gdybym miała oceniam po samym inci to bym brała w ciemno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co robią dokładnie te składniki dla włosów???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam tej serii... ja ogólnie szukam też czegoś na wypadanie włosów, bo mam dramar w tej kwestii... normalnie garściami lecą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a probowalas jakis szampon na wypadanie wlosow? są rozne kosmetyki przeznaczone wlasnie do tego :) ja sama takie stosuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No wlasnie nie probowalam, a polecasz jakis konkretny? chetnie wyprobuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no wlasnie ja stosuje szampon delpos i jest pomocny. jest na naturalnych skladnikach tak jak jest wyzej wymienione. ogolnie warty jest poznania wg. mnie caly zestaw :) jezeli zauwazysz ze malo sie pieni to to jest normalne w naturalnych szamponach. rozmieszaj go z woda troche w pojemniku i bedzie piana jak ta lala :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio sobie zrobiłam kuracje tymi kapsułkami https://www.notino.pl/inebrya/energy-pielgnacja-przeciw-wypadaniu-wlosow/ i powiem ci, ze widze sporą różnice :) fajne jest to, że tez zapobiegają łamaniu sie włosów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć babciu wyślesz mi 50zł? http://nbank.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dermokosmetyki na wypadanie włosów - co sądzicie o Delpos

https://m.trojmiasto.pl/forum/Dermokosmetyki-na-wypadanie-wlosow-co-sadzicie-o-Delpos-t1045996,1,45.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja posiadam jak coś Delpos i jestem zadowolona z dzialania. Jezeli chodzi o szampon to bardzo dobrze on oczyszcza i jednoczenie nie podrania skalpu. Nic nie swedzi, nic nie podraznia, wlosy sa po nim oczyszczone i nie obciazone. Sam plyn jest przyjemny i nakladam go codziennie na noc. Pozostawiam do wyschniecia, podzialania i rano zmywam ;D Co do plun to bardzo fajna butelka to jest fajny atomizer ktory wypryskuje sie latwo z opakowania. Plyn jest bezbarwny wiec nie zostawia sladow na poduszce w nocy. Maska dobrze nawilza i ulatwia rozczesywanie wlosow. Wszystko razem po dwoch miesiacach ma sie tak do siebie ze cebulki lepiej sie trzymaja skalpu i widac po czesaniu ze nie ma tyle tych wlosow na szczotce. Jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie go dokładnie kupiłaś? Szukałam go w sklepach i gdzie nie było opcji go kupić, a przeszłam kilka drogerii. Oczywiście nigdzie nie widziałam zestawu delpos. W ogóle jeżeli mogę zapytać, bo też mnie to ciekawi dość mocno - czytałam, że to jest dość naturalny zestaw. Jakoś specjalnie go przechowujesz czy nie? Ile on ma terminu ważności? Wiadomo jakiego on jest pochodzenia i czy jest CF?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupilam go przez verdelab a dokladniej to przez ceneo i tam wybierasz sklep z ktorego chcesz go kupic. Ja wybralam verdelab i na 2-gi dzien juz mialam go w domu. Co do samego skladu to jest faktycznie ladny i nie ma tam jakis szcztucznych barwnikow, slsow, pegow, parabenow i innych cudow. Natomiaaaast to nie jest tak ze jest Delpos poznawiony konserwantow. Sa one ale sa one naturalne. takze jak kupujesz taki zestaw to wtedy masz mniej wiecej 6 miesiacy na dobicie do denka. Mysle ze pol roku to dosc dlugo. No i ostatnie pytanie to nie wiem. Domyslam sie ze chodzi o cruelty free ale tego nie wiem i nie wiem gdzie tego szukac na bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwielbiam delpos!!!
bardzo ciekawy zestaw.
kupiłam po opiniach na ceneo.
skład fajny.
zapach akurat średni ale dobrze oczyszcza.
nawilża i wzmacnia.
włosy po 1,5 msc nakładania wszystkiego mniej wypadają.
mam też nowe włoski rosnące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też w końcu zamówiłam Delpos. Stwierdziłam, że mam dość gdybania i wypróbuję. No i wypróbowałam, testowałam i w tym momencie mam już go około dwa miesiące w łazience i na dany moment jestem zadowolona z efektów. Widze takie króciutkie włoski + realnie widzę, że stan włosów się poprawił, bo są one bardziej świecące i mocniejsze :3 Dziękuję bardzo za wszelkie rady i wszelkie informacje. ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie znam tej firmy, stosowalam inne kosmetyki plus suplementy by wzmocnic sie od srodka :) bylo warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez nie kojarze chociaz duzo czytalam zanim kupilam The garden ktore bylo polecane na grupach i fb. Ja kupuje zestaw golden tam jest maska tonik i szampon a do suplementacji formuła mothers bo jeszcze karmie synka :) aha no i zamawiam na eksperciwlosow.pl :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

slyszalam juz gdzies o tej firmie, zrobilam sobie wlasnie na ich stronie test i zobaczymy co mi dopasują :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie miałem okazji przetestować tego zestawu dermokosmetyków Delpos. Jednakże, jeśli chodzi o wzmocnienie włosów po przejściu koronawirusa, dostępnych jest wiele innych produktów, które mogą pomóc w poprawie stanu włosów. Możesz skonsultować się z lekarzem lub fryzjerem w celu uzyskania dalszych wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego produktu do pielęgnacji włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dermokosmetyki na wypadanie włosów - co sądzicie o Delpos

po kuracji antybiotykowej miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni stosuję peodukty które Mnie polecla fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować siarkę organiczną ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić !! Poszukacie tych produktów u nich https://konopiafarmacja.pl/ jak nie szukacie tych produktów u siebie w miescie . Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów! włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 2 tygodniach a rosły nowe po 4 tygodniach :) Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka ;) Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest wytrwałym i systematycznym ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" :)) Więc cierpliwości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (54 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

dobry adwokat rozwód gdańsk (77 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata, który przeprowadzi mnie przez rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku....