Deszczowy piątek...

Temat dostępny też na forum: Siedlce
Piatek wieczór,a właściwie to już sobota.Piję wino.Urlop sie kończy,czas wracac do pracy.Przede mną nowe wyzwanie-wynajęcie mieszkania.Zupełnie sama.A miało być inaczej...Nie chcę smucić.Pozdrawiam wszystkich,którzy w tej chwili nie śpią i maja różne myśli,niekoniecznie deszczowe:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

To może Cię zaskoczyć, ale ja uwielbiam taką pogodę.
Ludzi na ulicach mało. Dresiarze, zadymiarze i złodzieje raczej pochowani. Bezdomni mnie nie zaczepiają. Kobiety chodzą ubrane bardziej niż zwykle. Jest ciepło i przyjemnie. Jest już ciemno, mżawka oczyszcza powietrze... światło latarni odbija się od mokrych chodników wywołując bajeczny efekt, wszystkiego dopełnia przyjemny odgłos kropli deszczu odbijających się od liści... cudo:)

A powiedz jakie mieszkanie Cię interesuje to może pojawi się jakiś pośrednik;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

Faktycznie dużym plusem jest to, ze "element" się chowa w czasie deszczu. Mimo to jednak wole, jak o wracając do domu o godzinie 1-2 w nocy jest 20 stopni. Zapuszczam sobie wtedy na plejerku królową Erykę: http://www.youtube.com/watch?v=RxITI3A2KWA
i płynę przez osiedle. O dziwo element widząc mój szczery, radosny wyraz twarzy nie zaczepia, a nawet chce sie pojednać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

A jak chcą się pojednać bez zaczepiania?:P
Może na odbiór sytuacji przez Twoje zmysły ma wpływ..."godzina"?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

Ty sie Panie nie czepiaj słówek, zauważ która była "godzina" jak to pisałem ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

Przecież i o "godzinie" mówię;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

a wiesz @nieoficjalnie... fajna ta Twoja Eryka...
a tak na marginesie to na moim osiedlu "element" nawet w środku nocy, bez Eryki nauczył się już mówić mi dobry wieczór...
ciekawe dlaczego prawda?
:o))

a tak na drugim marginesie to ja tez uwielbiam deszczową pogodę... wcale nie dlatego że "element" się ukrywa ale dlatego że mam świadomość posiadania własnego ciepełka... przyjemnego kątka z milusim kocykiem i stadem miziających się futer... i kiedy tak za oknem leje i wieje ja siedzę sobie w fotelu ze szklaneczką herbaty i... jest mi dobrze
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

To "@" wpisuje się przed nickiem przed właściwą odpowiedzią.
Jest to znaczek pochodzenia łacińskiego, w języku Polskim ten znaczek przekształcił się w "Ad", np
Ad. 1
Ad. 2
Ad. 3
Przy odnoszeniu się do punktów.
Do ludzi raczej się tego nie stosuje, ale w ten sam sposób jak stosuje się to do punktów tak samo amerykańce stosują "@" do ludzi.

Przy okazji warto zauważyć że "@", stosowane przed nickiem jest pozostałością po grupach dyskusyjnych, czyli tym co było przed forami dyskusyjnymi. Nie było wtedy opcji cytowania, nie było też drzewka. A większość działała poprzez maile.
Takie sposób odnoszenia się do poprzednich wiadomości był po prostu częścią netykiety takich grup.

Teraz to już wyszło z obiegu;) i spokojnie można używać form bardziej zrozumiałych dla ogółu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

Anty czepiasz się?
znowu?
nieładnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

ps. zrozumiałem, ze mieszkanie już wynajęte a samotność zaatakowała jak żółw sałatę, znienacka i bezlitośnie. Na to nie ma innej rady niż, zaprosić na parapetówkę "towarzyskich". Jak śpiewała Pani Prońko - są oni lekiem na całe zło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Deszczowy piątek...

no wlasnie... i co z tym mieszkaniem?
kiedy bedziemy mogli je obejrzec i w ogole ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trans osoby z Trójmiasta (83 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Szukam przyjaciółki od serca (4 odpowiedzi)

Hej mam 26lat jestem z Gdańska, z miłą chęcią chciałabym poznać przyjaciółkę, kogoś z kim dzielić...

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...