Andrzej - opinia (1) Pan detektyw wykonał zdjecia potrzebne mi w sprawie, więc z tego miejsca mogę... Andrzej Karolina - opinia (1) Chciałabym podziękować Panu za pomoc i zaangażowanie w mojej sprawie.... Karolina Jerzy - opinia (1) Profesjonalna i bardzo dobrze wykonana usługa. Widać duże zaangażowanie.... Jerzy
Anna Kw. - opinia (1) Bardzo profesjonalnie wykonana usługa od początku do końca, i przede... Anna Kw. Emilia - opinia (1) Na pochwałę zasługuje skuteczność i szybkość, oraz kultura podejścia. Jestem... Emilia Andrzej, Starogard Gdański - opinia (1) Detektyw po analizie tematu, jaki mu przedstawiłem, zaproponował i... Andrzej, Starogard Gdański Szczerze polecam. (1) Detektyw z doświadczeniem, nie czaruje, nie tworzy problemów, jestem... Regina T wiekie dziękuje (1) Konkretny, rzeczowy, dostępny cenowo. Ponadto detektyw już na wstępie budzi... emilia Mężczyzna przez duże M (1) Naprawdę mam za co dziękować detektywowi, działania okazały się POMOCNE przez... ewa bunt Dziękuję za pomoc (1) Polecam, szczególnie kobietom! pomoc pana detektywa w moim przypadku okazała... Monia Uznanie za pomoc (1) Szczerze polecam, pełna profesja. Cena odpowiednia! Tom L Bardzo dziękuję! (1) Dziękuję za pomoc w sprawie rozwodowej oraz za stawienie się na rozprawie w... Anna S. Podziękowanie (1) Chciałam polecić wszystkim z problemami rodzinnymi, dzięki temu detektywowi... P.P Dziękuję za pomoc (1) Perfekcja, znajomość rzeczy yskrecja. Cena nie wygórowana. Szczerzepolecam Iwona Godny polecenia (1) Agencja godna polecenia, widać że detektyw zna się na swoim fachu,a i ceny... Zdradzony o świcie Opinia/Polecam (1) Detektyw konkretny, dyskretny, nie drogi, ale przede wszystkim skuteczny. A.K Podziękowanie (1) Co do skuteczności nie mam absolutnie zastrzeże, z całości usługi jestem... Agata A Kuba - opinia (1) Robota wykonana sprawnie w terminie i skutecznie, cena do przyjęcia, zdjęcia... Kuba POLECAM (1) BARDZO PROFESJONALNA I MIŁA OBSŁUGA. ZDJĘCIA SPEŁNIŁY SWOJE ZADANIE SĄD NIE... SEBASTIAN madres - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta i pełna dyskrecja. Ceny bardzo przystępne.... madres