Monia - ocena (1) W końcu trafiłam na dobry warsztat :) Będe wracac! Na duży plus bardzo mili... Monia Marta - ocena (1) Diamondowi Panowie jak zwykle trzymają poziom !!! Przy okazji wymiany opon... Marta Sławomir Nakonowski - ocena (1) Bardzo miła i sprawna obsługa .życzliwy personel i traktują klienta w sposób... Sławomir Nakonowski
Milka - ocena (1) A ja pochwalę dość mało znana usluge, jaka jest kalibracja reflektorów.... Milka Wioletta - ocena (1) Diamentowa obsługa. Szybka pomoc w nagłej sprawie, która wydarzyła mi się... Wioletta Agnieszka - ocena (1) Super !!!! Polecam z całego serca ️ świetny warsztat !!!! Wspaniała i miła... Agnieszka Dżejkob - ocena (1) Wszystko ok, warsztat bardzo duzy i dobrze wyposarzony Dżejkob Michal - ocena (1) Byłem na wymianie opon, poszło ekspresowo i szybko :) nie to co w Gdansku,... Michal Roman - ocena (1) Kompetentna obsługa! Wahacze naprawione ekspresowo i można śmigać :) Roman gadart57 - ocena (1) Fachowa i rzeczowa obsluga - pasek rozrządu wymieniony ekspresowo. Na miejscu... gadart57 Szymon - ocena (1) Super, miła obsługa i szybka Szymon Kalina Ludwiczak - ocena (1) Do Diamonda trafiłam totalnie z przypadku. Byłam zrezygnowana kolejnymi... Kalina Ludwiczak Laa - ocena (1) Super miła i kompetentna obsługa :) Przyjechałam na naprawę klimatyzacji.... Laa Sylwia - opinia (1) Warsztat dobrze wyposażony, fachowo i terminowo wykonana usługa. Jestem... Sylwia Maciek - opinia (1) Fajnie wyposażony warsztat.Naprawialem szkode parkingowa i Naprawa wykonana... Maciek Oscypek... - opinia (1) Moglbym się rozpisywać na temat ,,Diamond". Powiem jednak wprost-oddajesz... Oscypek... Stały klient Piotr - opinia (1) Fachowo, rzetelnie, bardzo rozwinięty serwis. Doskonała obsługa, mechanicy z... Stały klient Piotr Alice - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Zaangażowanie i kontakt z klientem... Alice Zadowolony klient - opinia (1) Fachowo, konkretnie, tak jak lubię! Wszystko klarownie i na papierze.... Zadowolony klient