Piotr - ocena (1) Polecam świetne podejście Sprawa wyleczona na zawsze Piotr Asia - ocena (1) Gorąco polecam, dobra klinika z solidnym personelem :) Asia Kamila - opinia (1) Meeeega klinika , świetne Się tam czuje jak w rodzinie . Przy paznokciach... Kamila
Katarzyna - opinia (1) Serdecznie polecam, długo szukałam miejsca gdzie zrobię idealne paznokcie i... Katarzyna Katarzyna P - opinia (1) Polecam skorzystałam z zabiegow na twarz zaffiro i hifu efekty super !!!... Katarzyna P Joanna - opinia (1) Jestem pod ogromny wrażeniem tego miejsca. Serdecznie polecam każdemu kto... Joanna Dagmara - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dogodne ceny i bezcenne porady! Dagmara Monika - opinia (1) Profesjonalna i mila obsluga, super miejsce Monika Monika - opinia (1) Gabinet robi dobre wrazenie od samego wejscia. Piekne wnetrze, przyjemna... Monika Monika - opinia (1) Polecam ! Miła i swobodna atmosfera. Można poczuć się tam wyjątkowo :)... Monika Kasia - opinia (1) Goraco polecam!!! Jestem regularna klientka klientki, zwykle korzystam z... Kasia Weronika - opinia (1) Od samego wejścia czuć przyjemny zapach unoszący się w powietrzu. Miejsce... Weronika HIFU -lifting twarzy (4) HIFU faktycznie tak jak podają jest fantastyczny!! jestem niesamowicie... Iwona Polecam !!!!! (1) 100% tak ! Swietna klinika wspaniali ludzie polecam wroce zadowolony Filip dziękuje (1) dobrze , ale drogo. proszę administratora salonu sprawiedliwe oceniać czas i... Ludmila Polecam (1) Polecam! W naglym przypadku Doktor przyjal mnie po godzinach pracy. A do... Bob Profeska! (1) Polecam!!! W niewielu miejscach mozna poczuc sie tak „dopieszczonym” ;)... Iza Zabieg hifu na twarz. (3) Bardzo profesionalna obsluga .Niezwykle mile doradztwo w zakresie doboru... Dorota gorąco polecam (1) Stomatolog dr Rudziński -najlepszy z lekarzy u których leczyłam się w ciągu... Alina Zadowolona klientka (1) Po raz pierwszy odwiedziłam to miejsce i napewno nie ostatni ! Oferta oraz... Maria