Dietekspert

Dietetycy, leczenie otyłości

Gdańsk, marsz. Ferdynanda Focha 2/5

Ludmiła Schleser - opinia (1) Bardzo miła i kompetentna osoba, świadcząca profesjonalne podejście do pacjenta. Ludmiła Schleser Profesjonalnie (1) Pani Karolina okazała się przesymatyczną osobą i świetnym specjalistą.... Joanna Jedyny taki dietetyk! (1) Trafiłam za namową koleżanki z pracy po wcześniejszych wizytach u 3 różnych... Agnieszka
polecam (1) Pani Karolina jest profesjonalistką, po raz pierwszy w diecie uwzględnione... maciej i teresa Dietetyk (1) Serdecznie polecam Panią Doktor Karolinę Kuźbicką z Dietekspert.pl. Idealnie... Marek2 polecam (1) Korzystam z usług Dietekspert od grudnia ub roku, ale już zdecydowanie mogę... Beata Jak w najbardziej polecam! SUPER! (1) Korzystałam wcześniej z innego dietetyka ale nie mogłam już znieść... Magda jak łatwo pozbyłam się nadwagi (1) Dr Kuźbicką poleciła mi jednak z koleżanek z pracy. Od razu rzuciły mi się w... Wero Świetna osbługa on-line! (1) Mieszkam za granicą ale pierwsze spotkanie z Panią Karoliną miała osobiście.... Krysia Uczciwa i profesjonalna opieka (1) Długo zastanawiałam się nad decyzją o wizycie u dietetyka. Panią Karolinę... Katarzyna dietekspert (2) dieta ułożona starannie, szablonowo ale smacznie rezultaty są ale trzeba... b.d. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie! (2) Korzystałam z porad Pani Karoliny dość długo bo około 1 roku, regularnych... Ewelina Smacznie i skutecznie POLECAM (1) Przyszłam do poradni Pani Karoliny Kuźbickiej z dwóch powodów. Po pierwsze... Katarzyna Rewelacja! (1) Niestety przy niedoczynności tarczycy przytyłam bardzo dużo, nigdy nie... Karolina Paulina - opinia (1) Na diecie ułożonej przez Panią Karolinę jestem od 2 miesięcy. Założone efekty... Paulina z XXL na L - opinia (1) DZIĘKUJĘ KOCHANA PANI KAROLINO,ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW!!! z XXL na L NAJLEPSZA DIETETYCZKA I PSYCHOLOG NA ŚWIECIE :) POLECAM (1) Tak dobrego fachowca jak Pani Karolina trudno jest znaleźć i jestem... Dagmara Polecam !!! (1) Pani Karolina jest cudowną osobą - ciepłą, kontaktową.Reaguje błyskawicznie... Milena opinia (1) Pani Karolina jest osobą profesjonalną i przemiłą. Przy jej pomocy schudłam... dominika Polecam profesjonalnie i skutecznie (1) Schudłem 10 kg w 2,5 miesiąca bez wiekszego wysiłku gdyz dieta została tak... Artur