Dieta Montignaca

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo skuteczna i nie przynosi efektu jojo tak jak. np. dieta Dukana. Czy macie jakieś fajne przepisy na dietę Montignaca(w szczególności chodzi mi o pomysły na śniadania i kolacje ;-) Pozdrawiam dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dieta Montignaca

Dziewczyny jogurt można jeść TYLKO brzoskwiniowy light jogobella. Co do połączenia ryż+śmietana to jest zły!! Bo ryż to węgle, a śmietana należy do tłuszczy. Można zjeść kolację nawet o 21 jeśli się chodzi spać o 24-1 w nocy - ja tak robiłam i schudłam bardzo dużo, poza tym powiedziała mi o tym moja znajoma dietetyczka. Dziewczyny czy któraś orientuje się może, czy do śniadania trzeba zjeść białko? Np. twaróg, mleko lub coś w tym stylu? I czy to dotyczy zarówno śniadania tłuszczowego jak i węglowodanowego? Bo ja bardzo często jem śniadanie tłuszczowe i zastanawiam się, czy do niego również mam to białko wcinać? Pozdrawiam i życzę powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

aha czyli jak wysłałam właśnie Męża do pobliskiego sklepu to pewnie wróci z niczym :-( a taka mnie naszła ochota :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

Jogobella light ananasowa i brzoskwiniowa - w carrefourze najmniej dostępne..czyli najbardziej pozadane przez klientow:-)

czy na kolacje mozna jajka ugotowane zjesc? ile sztuk:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

napiszcie mi proszę szybko o co chodziło z jogurtami jogobella, któryś można jeść bezkarnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

a sprobuj powoli przechodzic, najpierw zacznij od tych owoce + trzy posilki , bez pojadania i takich tam slodyczy, tylko sycace 3 posilki.
mysle ze wiele sukcesu w tym lezy zeby nie pojadac i nie jesc wieczorem.
a przy okazji patrz na to co jesz zeby mialo jak niskie/srednie ig a nie wysokie.

trzymam kciuki zawsze mozna od nowa nawet jak sie pojadlo nie tak jak powinno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

zaczynam dzien od jablka kwasnego,
potem twarozek 0% ze smietana sola pieprzem i papryka na dwoch wazach - o dziwo mi starcza,surowka pekinska ogorek i papryka z czubryca i cytryna
obiad- mielone, cukinia podsmarzana i posypana zielona czubryca plus zoltym serem,
na kolacje ugotuje ryzu naturalnego ze smietana10% i cynamonem plus kefir
ja musze jesc kolacje pozadne ktore poleza w brzuchu, bo jak zjem o 18-19 a ide spac o23-24 to trzeba wytrzymac bez jedzenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

a do piersi + pomidory + fasolka zielona + mozzarella może być?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

faktycznie,dziękuję :-) taka informacja gdzieś wyżej się pojawiła, tylko że nie mogę tego ogarnąć, poza tym chlebek przed południem, czyli do jogurtu zjem.... hmmm
a gdzie kupujecie twarożek i ile ma %? bo Mąż znalazł jedynie 12%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

Iwonko z tego co się orientuje to na kolacje nie za bardzo możesz dżem... dżem -czyli fruktozę tylko rano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

Iwonka to witam w gronie walaczaych z kg:-) choc ostatnio tu tak jakos cicho..ja tez ciagle sie gubie w tej diecie.dlatego nie sadze bym przez ten tydzien cos schudla..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

no to dołączam do Was :-)
cel :7kg
Póki co czytam i niewiele rozumiem :-/
na śniadanko zjadłam :2x jajko+sałata+pomidor+ogórek+rzodkiewka+żółty ser+2 kromki chlebka - przedobrzyłam z czymś?
na obiad będzie pierś w pomidorach
na kolację pomysłu brak może twarożek z dżemem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

judina - teraz moze wody sie zatrzymaly...albo organizm walczy by nie oddac kilogramow:-))

ja nie wiem czy i ile schudne..ale mimo to cieszy mnie fakt,ze walcze..ze slodczyami..z regularnymi posilkami..ze polubilam pic wode ng..ze czuje ze moj brzuch nie jest taki wielki..
jadlam obiad okolo 14.30 (salatke z kapusty pekinskiej,z ogorkiem swiezym, pomidorem i drobno pokrojona piersia z kurczaka)

na kolacje mysle o makaronie...

chcialabym tak 4 kg na miesiac schudnac...jakby bylo lepiej byloby super..ale te 4 by mnie usatysfakcjonowaly:-)

do czerwca juz blisko..a musze byc piekna i zgrabna:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

taki kalafior z piersią - jak najbardziej. jajka to tłuszcze. zasady mówią, że jeden posiłek dziennie ma być węglowy, a jeden tluszczowy. pozostałe dowolnie. także nie ma przeszkód co do jajec na kolację. podobno po dłuższym stosowaniu diety można zaobserwować, jakie posiłki o jakiej porze najskuteczniej odchudzaja, ale to już wyższy poziom zaawansowania :-) ja po drugim tygodniu diety 0,5 kg tylko. miałam nadzieję na powtorke z pierwszego Tyg, czyli -2kg. no ale walczę dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

zapytam mame czy dodaje cukier do takowych ogorkow..

a taki gotowany kalafior mozna spokojnie zjesc z np. piesia z kurczaka z grillu -tak?

a te jaja mzona czy nie na kolacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

A ja zarzuciłam diete... Nawet nie wiem czy cokolwiek schudłam :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

ogórki maminej roboty mają najprawdopodobnie cukier! więc nie można:) Możesz zrobić sama z fruktozą (no nie teraz, bo ogórów brak:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

a ja myslalam ze jajko ugotoweane to tluszcz..i ze na kolacje maja byc weglowodany..
a herbate pije 1, czasami 2 zwykle ale slabe..bez ukochanego cukru..
ja najwiecej na sniadania i boiady jem warzyw..a moge np. na kolacje zjesc jogurt naturalny i pokroojnoa marchweke i ogorka? a ogorki konserwowowe tez mozna? (maminej roboty)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

dziewczyny a jak z tymi sokami to do kazdego posilku czy np tylko do wegli ,
orzechy? w sumie sa tluste wiec do tluszczy.

ja oprocz dietki mm to jeszcze steper skretny czy jak to zwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

Na obiad najczęściej jakieś mięso i surówka - to samo co dla męża, tylko bez panierek, zasmażek i innych zakazanych rzeczy. Dla urozmaicenia - zupa. Kolacje z kolei to najczęściej jakaś sałatka, ugotowane jajka, jogurt z twarożkiem. Ja już tak jak pisałam, drugi tydzień na diecie, powoli zaczyna mi brakować inspiracji. Polecam forum zuzla, tam jest mnóstwo fajnych i urozmaiconych przepisów. To kopalnia wiedzy dla "dietujących". Znajdziesz tam też przykładowe jadłospisy. Tylko gotować się nie chce :-) Ja po pierwszym tygodniu miałam -2 kg, taki widok na wadze to na prawdę ogromna motywacja :-) Nie przejmuj się tym spritem, każdy ma chwile słabości. Moją słabostką są warzywa, jem ich za mało do posiłków, a wyczytałam, że to ma również wpływ na chudnięcie. Dużo wytrwałości życzę ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dieta Montignaca

oj jak dobrze,ze jestes:-) ja pewnie co chwile cos robie/jem nie tak jak powinnam..nie czuje bym cos schudla..choc dopiero to moj 4 dzien..dzisiaj bylam w Sowie i kupilam szarlotke do sisorty- szlam na goscine..ale ja nie ruszylam ani kawaleczka..natomiast...wypilam pol szklanki spirte bo pic mi sie chcialo a nic innego nei bylo:// teraz mam wyrzuty:(

mozesz mi napisac co jadasz na kolacje i obiady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

Jakie garnki są dobre? (65 odpowiedzi)

Chcę kupić jakis zestaw, ale kompletnie nie mam pojęcia które są dobre :( Zastanawiam się nad...

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?