Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Hobby
Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się zająć w wolnym czasie.
Ale nic nie znajduje co by mnie zaciekawiło, pochłonęło na dłużej.

Lubie wymyślać gry planszowe dla dzieci, ale to tylko czasem, jak mam natchnienie, czyli rzadko.

Czytać książek nie lubię, w swoim życiu przeczytałam dosłownie jedną książkę, jakaś fantastyka, nawet fajna była, ale jednak nie jest to czymś, co chce robić w wolnych chwilach, czytanie odpada.

Nie mam zdolności manualnych, przez co wiele rzeczy odpada. Rysować nie potrafię, niektóre dzieci rysują lepiej niż ja. Próbowałam różne ozdóbki robić z modeliny, z papieru itp., ale to wszystko wychodzi mi tak marnie, brzydko że nawet nie ma sensu aby to robić, bo co zrobie to do wyrzucenia.

Gotowanie odpada, pieczenie również, ciasta jakoś mi nie wychodzą, gotować lubię ale tylko szybkie potrawy, to co trzeba na obiad i koniec.

Kiedyś lubiłam jeździć na rowerze, ale od kilku lat na rowerze nie byłam, czekam aż dziecko mi podrośnie i się nauczy, może zamiłowanie do roweru mi wróci, i zarażę dziecko jazdą po lesie :)

Chciałabym coś robić w wolnych chwilach, ale pojęcia już nie mam za co się złapać, żeby wciągnęło mnie, żebym to polubiła oraz żeby mi to wychodziło.

Lubię oglądać filmy i seriale, słuchać muzykę, grać w gry, ale nie mogę nazwać tego ani zainteresowaniem, ani hobby czy pasją.

Jak można zapełnić sobie czymś czas?

Jak wam udało się znaleźć to, co lubicie robić?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 24

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Ja w zeszłym roku odkryłam w sobie pasję ćwiczenia i zdrowego stylu życia. Najpierw zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską, potem tak się wkręciłam, że dodatkowo zaczęłam biegać, chodzić na siłkę itp. Obecnie jestem w trakcie robienia kursu na instruktora personalnego. Kiedyś nie lubiłam gotować, ale odkąd zaczęłam ćwiczyć postanowiłam też się zdrowo odżywiać, przeglądałam różne blogi dot. zdrowego odżywiania, zaczęłam gotować wg przepisów z bloga itp. Dodatkowo zaczęłam się uczyć angielskiego i tak mi czas mija :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Najpierw tato zaszczepił we mnie miłość do nart i podróży. Później poznawałam ludzi, którzy mieli pasje i mnie nimi zarażali. Nic tak nie inspiruje, jak człowiek, który kocha to, co robi :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

witaj w naszym sklepie internetowym https://link.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Ja nigdy nie musiałam szukać. O tym że trafiłam na właściwą tematykę, informowały mnie moje... emocje.
Od zawsze jest tak że jeśli chodzę z błyszczącymi oczami, rumieńcami i nie mogę o niczym innym myśleć to... zauroczył mnie jakiś temat - zupełnie jak u każdego ktoś się w kimś zakocha, z tą różnicą że u mnie chodzi o jakąś nową dziedzinę aktywności. Zgłębiam wtedy interesujący mnie temat, szukam gdzie można się w tej dziedzinie zrealizować, no i ile to kosztuje bo niestety zwykle hobby są kosztowne.

Oczywiście mam swoją pasję od dzieciństwa, trafiłam na nią sama dzięki jakiemuś konkursowi dla dzieci, potem obczytałam wszystkie możliwe książki jakie na ten temat wydano w owym czasie i uczestniczyłam w corocznych wydarzeniach. Niestety mogłam być tylko widzem. Dopiero w dorosłości spełniłam marzenia i teraz "siedzę w zagadnieniu", poszerzając doświadczenie o nowe aspekty.
Chodzi o kynologię, swoje psy, i próbowanie z nimi różnych psich sportów.

W tzw międzyczasie trafiłam na kilka innych dziedzin, jak pewien czas temu na strzelanki ASG (air soft gun). Wiem gdzie ludzie się spotykają, gdzie i w jaki sprzęt warto się zaopatrzyć. Na razie nie mam środków na realizację no i chorowałam ale mam te ASG na swojej liście. :D

W każdym razie z hobby to jest tak że przeczytasz jakiś artykuł, zobaczysz materiał w telewizji i już po prostu zarażasz się, serce ci bije mocniej, zaczynasz dążyć do realizacji nowych pomysłów
albo tak się nie dzieje i wtedy rozumowe podejście do sprawy, "szukanie" hobby nie ma większego sensu. Bo po co? Żeby się zmuszać?

Może jest nawet coś takiego jak "osobowość hobbysty" którą albo się ma, albo nie?
Jak ją masz, to nawet w klubie osiedlowym znajdziesz robótki ręczne i grono kapitalnych znajomych a jeśli jej nie masz, to choćby ci pokazać, dostarczyć (ciebie/tobie) a nawet dopłacić to nic z tego nie wyjdzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Wpis Lilith uświadomił mi że wzorce z dzieciństwa mają ogromne znaczenie.
Piszę o sobie że pasję znalazłam sama a może to pasja znalazła mnie.
Ale fakt że od malucha widziałam jak się spędza wolny czas. W mojej rodzinie uprawiało się sporty amatorsko (tenis i też narciarstwo alpejskie) i taki miałam wzorzec.
To też wyczula, ułatwia wyłapywanie tematów które mogą zainteresować i uczy jak się wchodzi w daną dziedzinę, jak nawiązuje kontakty, jak realizuje zainteresowania np szukając sprzętu, właściwych miejsc itp.

No i teraz uczę tego córkę. Dużo czasu spędzamy razem, także aktywnie. Pokazuję jej co można ciekawego dla siebie znaleźć i jak się w tym realizować.
To wiele ją uczy, no i tworzy kapitalną relację między nami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

ja jestem z zawodu nauczycielem, więc czasu wolnego pracując w zawodzie miałam sporo. Któregoś razu, to było ok. półtora roku temu, robiąc zakupy spojrzałam przypadkowo na okładkę czasopisma "M jak mieszkanie" i stwierdziłam momentalnie że moje mieszkanie mi się nie podoba, że chcę mieć dokładnie tak jak na tej okładce. Kupiłam gazetę, wróciłam do domu, przekopałam internet, szukając takich samych albo podobnych mebli i dekoracji. Tak się zaczęło. Teraz kupuję czasopisma wnętrzarskie co miesiąc i szukam inspiracji w internecie, tworzę swoje internetowe kolekcje wnętrz które mi się podobają, oglądam programy dotyczące aranżacji wnętrz. Metamorfozę przeszedł już mój przedpokój i pokój moich córek, w tym roku planuję przemianę dużego pokoju. Od lutego zapisałam się na kurs aranżacji wnętrz i zamierzam się przekwalifikować i zająć projektowaniem wnętrz zawodowo. Połączyć pracę z tym, co uwielbiam i z tym, co daje mi satysfakcję.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Moim zdaniem to trochę nienaturalnie szukać sobie hobby. Zgadzam się z poprzedniczką, że albo coś nas interesuje albo nie i ciężko jest "wynaleźć sobie pasję czy zaplanować - od dziś interesuje mnie to i to. Jeżeli Twoja potrzeba wynika z tego, że się nudzisz to jeszcze ok bo może w końcu trafisz na coś co obudzi w Tobie zainteresowanie - jeśli powodem jest chęć posiadania pasji bo to teraz takie na czasie (bywa, że osoby bez pasji traktowane są jako nieciekawe) to będzie gorzej. Na siłę nic się nie da.

Ja też ubolewałam nad tym, że nie mam tak ciasno sprecyzowanych zainteresowań jak np mój mąż. Uwielbiam czytać ale to takie hobby 80% Polaków. Jesteś chyba wyjątkiem z jedną przeczytaną książką bo ludzie raczej czytają... Jeden mniej, drugi więcęj, ale kiedyś tam po tą książkę sięgają.

Jednak jeszcze bardziej nienaturalne wydawało mi się szukanie hobby. Zwłaszcza teraz kiedy pod wpływem głównie mediów jak grzyby po deszczu wyrastają pasjonaci prawie wyłącznie kategorii: gotowanie, stylizacja, fitness i zdrowy tryb życia, także projektowanie ale to już wydaje mi się wyższa szkoła jazdy i jakiś zmysł trzeba mieć.

Miałam bardzo podobne przemyślenia i w końcu jakoś samo do mnie przyszło, że chyba jednak jakieś zdolności manualne mam i zainteresowała mnie równie popularna dziedzina jak inne czyli tzw hand-made. Szyję różne fajne rzeczy z filcu i sprawia mi to ogromną radość :)

Może zastanów się nie nad tym co mogłabyś robić ale co sprawia Ci naprawdę ogromną radość:) pomyśl co jest Ci w stanie poprawić humor w każdej sytuacji. Nawet jak jest to banał jak wydawanie pieniędzy ;) to i takie zainteresowanie może zamienić się w hobby ! Mam bystrą kumpelę, która bynajmniej nie ma pusto w głowie a sama przyznaje, że jej hobby to ... wyszukiwanie promocji ! :) sprawia jej to radość a jeszcze jakie wymierne korzyści :)

Powodzenia!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Albo załóż bloga w temacie "hobby poszukiwane" i ogłoś konkurs, z nagrodą, dla tego kto zdoła zarazić Cię swoją pasją :) może znajdą się ambitne osoby, które będą miały ochotę podjąć takie wyszukane zadanie;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Normalnie pozazdrościć takiej pasji sama bym tak chciała ale niestety zdrowie mi na to nie pozwala. uśmiech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Hihi, nie ma to jak szukanie hobby na forach internetowych - też właśnie to robię ;-)
Jazda na rowerze to fajne zdjęcie, ale wiosną, latem i wczesną jesienią. Co robić w zimę? ;-) Zostaje tylko rowerek stacjonarny, hihih ;-)

Super, że przypomniałaś mi o rowerze, muszę go odkurzyć i zacznę jeździć wiosną ;-)
Moje nowe postanowienie ;-)
Nigdy nie zostawiałam nigdzie roweru, nie mam zamka.
Polecisz mi jakiś konkretny ? :)
Oglądam je teraz w sklapach internetowych i są przeróżne :) Wystarczy taki zwykły, który jest na dole tej stronki za 16 zł ? :) Tutaj są od 16 zł do ponad stówy: centrumrowerowe.pl :)
Roweru nie mam wybitnie drogiego :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Żeby odkryć pasję, to musisz zacząć czegoś próbować;) przejdź się na kurs tańca, może na jakieś sztuki walki, basen, popróbuj różnych rzeczy;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Nie wiem czy da się to zrobić metodycznie, ale na pewno trzeba próbować - bez tego ani rusz! Często pasje odkrywa się przypadkiem. Ja na przykład rozwiązując (dla jaj i zabicia czasu) zadania z popularnych dzieł Keri SMith (Zniszcz Ten Dziennik i To Nie Książka) niespodziewanie odkryłam, że lubię rysować i że wychodzi mi to lepiej niż mogłam przypuszczać. Zapisałam się na kurs szkicowania i w wolnej chwili ćwiczę na rodzinie, znajomych, psie, kocie i wszystkim wkoło - strasznie mnie to wciągnęło i liczę, że w przyszłości może uda mi się na tym zarabiać - moje twory wiszą już na ścianach kilku przyjaciół :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Hobby to droga sprawa. Ja uwielbiam wycieczki ,nurkowanie. Niestety moja sytuacja rodzinna sie zmieniła ( mam kilku miesięczne dziecko)do tego finansowa bardzo podupadła . i jak tu znaleźć nowe hobby 😣tez chciała bym robić coś interesującego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

ja jako dziecko marzyłam o rolkach...ale wiadomo jakie były czasu...tego typu rzeczy były ledow osiągalne w latach 90tych a jak już można było kupić to za nie małe pieniądze i niestety nie mogłam spełnić swojego marzenia w dzieciństwie...i tak oto w wieku 34 lat spełniłam swoje marzenie które okazało się moją pasją :)..pokochałam jazde na rolkach..może nie codziennie ale 4-5 razy w tygodniu jak już nakarmie dzieci, wykąpiemy je, zostawiam meża i dzieciaki w domu i jadę sobie z moimi myślami gdzie mnie rolki poniosą...czuję się wtedy idelanie, zapominam o problemach i to są dla mnei cudowne chwile...więc czasami wystarczy niewiele aby czuć się szczęsliwym :))))i odszukać coś co jest tylko dla siebie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Z tym hobby to jest tak trochę że jak Mama i Tata spędzają czas wolny przed TV to takie wzorce mają dzieci i później muszą na forum pytać (np już jako dorośli ludzie) Inni mają hobby to ja też chcę, ale co mam robić??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

fajny temat tez szukam swojej :) nawet probowałam wygooglować jak znaleść swoją pasję ale i tam nie znalazlam odpowiedzi ;) ostatnio przezwyciezylam lek i nauczylam sie plywac ale pasja to na pewno moja nie bedzie ;) dziewczyny fajnie podpowiadaja zeby szukac z dziecinstwa u mnie to bylo ukladanie puzzli, jazda na lyzwach, siatkowka w pozniejszym wieku fitness... ale przy dwojce dzieci to kiepsko z czasem... i z forma tez ;) gdybym zyla w stanach to na pewno zostalabym łowcą promocji ale w Polsce nie da rady tez lubie szukac promocji przez neta i wiekszosc rzeczy tak kupuje szczegolnie do domu.... moze kiedys przyjdzie olsnienie i odnajde cos dla siebie a teraz skupie sie na tym zeby moje dzieci odnalazly swoja pasje...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

jak zaczac?
-probujac ,wiec zaczni:
-biegac,malowac obrazy,szyc na maszynie,pisac wiersze,jezdzic na rowerze ,jezdzic na nartach,jezdzic na lyzwach,robic zdjecia,piec ciasta ,gotowac ciekawe potrawy,chodowac bonzai,chodowac rybki,jezdzic na ryby,biegac z bronia asg,zbierac grzyby ... i innych 2000000 propozycji ,kiedy nie sprobujesz nigdy sie nie dowiesz...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

bieganie, bieganie, bieganie. troche zycie zmieniłem pod to bieganie, ale fajne jest to bieganie. w tym roku przede mna sporo startów, ale najważniejszy PKO Wrocław Maraton
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Muszę przyznać, że nigdy nie myślałem 'jak by tu znaleźć pasję'.... ciekawe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Prawda, zeby znalezc pasje trzeba probowac wielu rzeczy.

Moje pasje: przerabianie mebli za grosze - uwieeeeelbiam i efekt super! Do tego dom urzadzony jak z katalogu i tanio:) trzeba sie tylko odwazyc,moze zaczac od jakiegos taboretu albo malej szafeczki, a potem sie rozpedzic. Polecam dorwac cos z olx za grosze, nawet jak nie wyjdzie przemalowywanie to nie bedzie zal.

Poza tym:
Robienie zdjec
Zdrowe gotowanie (zywnosc malo przetworzona, jak najbardzij naturalna)
Urzadzanie ogrodu
Prowadzenie bloga (wspolgra z moja praca, przydaje sie ludziom dla ktorych pracuje wiec łączę przyjemne z pozytecznym)

Wszystkie moje zainteresowania zaczely sie od jakiejs potrzeby:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Cześć! :-)
Kiedyś w życiu moim pogubiłem się, ale odnalazłem siebie przez rozwój osobisty (w szkole powinien być taki przedmiot to zmieniłoby Nas jako społeczeństwo:)!
Trzeba Być na Swojej Ścieżce Życia wtedy Masz codziennie rano w głowie i w sercu Orkiestrę! Żyjesz Pełnią Życia! :-))
Polecam autora książek i szkoleń:
http://slawomirluter.pl/
Pomoże Tobie określić/poznać Siebie i zaplanować Przyszłość!
Polecam!
http://krzysztofpawlak.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Po prostu polecam robić to co lubisz. TO co sprawia Ci największą przyjemność. Sam nie zwracam uwagi na to aby mieć koniecznie oryginalne hobby Mogę napisać wręcz,ze jest to bardzo nudne hobby. Mianowicie:
czytam ksiązki
lubię filmy i chodzenie do kina
gram równięż w gry komputerowe.
Ostatnio na przykład totalnie wciągnąłem sie w Counter strike, konkretnie w wersję cs 1.6 non steam:
https://boostproject.pl/download - gra za darmo i na polskich serwerach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

cześć, ja swoją pasję odkryłem zupełnie przez przypadek, byłem w jakiejśc perfumerii na lotnisku i powąchałem nowy wówczas zapach Toma Forda - Noir. Spodobał mi się na tyle, że postanowiłem przeczytać jakieś recenzje, trafiłem na kilka blogów o perfumach, dzięki którym zacząłem poznawać zupełnie nowe zapachy. Od tego czasu minęło już ponad 2 lata a ostatnio sam zdecydowałem się na prowadzenie bloga o perfumach dla mężczyzn, którego zresztą bardzo serdecznie wszystkim polecam. Na razie treści jest mało, ale cały czas staram się go rozwijać. możesz spr na agaripizmo.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hm też długo się nad tym zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że nie ma się co ograniczać i zamiast jednej pasji warto mieć ich dwie albo trzy. Nie mogłam się poświęcić jednemu cały czas bo później mi się to nudziło. Teraz mam tak, że czasem jedna z nich cierpi bo mało czasu jej poświęcam ale nie przejmuję się tym. Często też odkrywam nowe fajne propozycje na przykład znajomi raz wzięli mnie na wakeboard jak byłam u nich w Warszawie. Dokładnie na https://www.wheretowake.com/pl/spoty/wakefarma/ chociaż wiem, że takich wakeparków jest w samym mieście i w okolicy mnóstwo. Bardzo mi się to spodobało i w następnym roku na pewno będę pływać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przede wszystkim próbować! Trzeba sprawdzać różne opcje, w końcu znajdziesz coś odpowiadającego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie wiem, jak znaleźć… To jakoś chyba znajduje Ciebie. A co Cię bierze, co Ci sprawia radość na samą myśl o tym? Dla mnie to jednak zawsze było śpiewanie, od niedawna coś z tym na serio robię http://voiceon.pl/ i to mi daje niesamowitego kopa. Oczywiście co tydzień mam załamkę że żal z nędzą i lepiej sobie dać spokój, ale potem zaraz mam to uczucie że bez tego to w ogóle bezsens życia. : )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od roku zajmuję się rękodziełem :) Próbuję różnych technik :) Bardzo lubię robić kwiaty rajstopowe :) i filcowe zawieszki, breloczki, bombki :) do tego odnawianie mebli, robienie sznurkowych lamp :) Mam mocne postanowienie nauczyć się skręcania papierowych rurek i wyplatania z papierowej wikliny :)

Przez dłuuugie lata moje plastyczne ciągoty były uśpione. Rok temu przypadkiem trafiłam na fb grupę rękodzielniczą i wpadłam jak śliwka w kompot :)

np. Moja lilia z drutów i rajstop :)

image

Jedna z wielu zawieszek-bombek filcowych :)
image

I dzisiejszy breloczek :)
image

Bardzo dużo frajdy mam z tego tworzenia :) większość mojej twórczości rozdaję lub przeznaczam na cele charytatywne :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zaraziłem się hobby od brata :) Od zawsze lubił składanie różnych modeli, samolotów, aut, domów itp. generalnie wszystkiego co wpadło wu w ręce :) Niedawno zauważyłem w sklepie kolekcję Legendarne auta PRLu a, że uwielbiam ówczesną motoryzację postanowiłem ją zakupić i spróbować poskładać Fiata 126p bo skoro mój brat tak to uwielbia to musi być fajne :) Muszę przyznać, że to świetne zajęcie, trzeba się skupić więc bardzo odpręża i pozwala się odstresować a w dodatku jest się zadowolonym z modelu zrobionego własnoręcznie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hobby motoryzacja, coś dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może powinnaś pociągnąć smykałkę do gier?
ponadto samo dziecko i zabawy z nim i jego rozwój może być pasją ;)
ja śledzę tę stronę . Można trafić na ciekawe pomysły , darmowe opowiadania itp.np ta propozycja:

https://www.facebook.com/Puzzlowedrzewo/posts/545998775772835
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od pewnego czasu rozbudziła się we mnie pasja do kolejek elektrycznych, Zacząłem od skali H0 (bo taką pamiętam z dzieciństwa) i przeszedłem na skalę 1:22,5, czyli G. Zacząłem prowadzić bloga https://mojekolejki.myserver.hoste.pl , na którym będe opisywał różne kolejki elektryczne w skali H0 oraz G. Zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lub prościej na http://mojekolejki.pl łatwiejszy do zapamiętania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może wkręcisz się w języki obce? Zapraszam i Ciebie, i Twojego malucha :)
https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nauka-jezyka/angielski-dla-mam-z-maluchami-ogl61269716.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej nie znajdzie się tego na siłę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A próbowałaś malowania? To kreatywne hobby i pozwala wyrazić siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz po prostu cały czas próbować nowych rzeczy :) Jeśli lubisz gotować spróbuj chociaż raz w tygodniu ugotować coś nowego, małymi krokami. Jak tylko będziesz mogła zacznij jeździć na rowerze skoro to lubisz, albo na rolkach :D
Ja odkrywałam rzeczy, które lubię próbując. Niektóre rzeczy mi nie wychodziły albo odkrywałam, że mam smykałkę, np do sportów. Inaczej nie znajdziesz żadnych nowych zainteresowań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbuj ciągle nowych rzeczy! Na pewno w końcu będzie coś co Ci się spodoba i Cię zafascynuje. Musisz po prostu być cierpliwa i się nie poddawać. Może jakiś sport byłby idealny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Thank!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba po prostu próbować różnych rzeczy, aż się trafi na coś, co będzie nam sprawiało naprawdę dużą przyjemność. Nie można się zamykać, no i nastawiać się: "muszę znaleźć pasję".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój przypadek prosto z życia. Bieganie, urazy sportowe i niechęć chodzenia do fizjotertapeutów. Skończyłem kurs masażu. Obecnie dorabiam sobie do pracy wykonując masaże lecznicze sportowcom, sąsiadom, przyjaciołom...etc. Dużo w tym satysfakcji, a pomoc w usunięciu bólu np pleców łatwiejsza niż przeciętnemu laikowi masażu się wydaje. Z czasem chcesz chłonąc wiedzę i poszerzać tajniki masażu które przydadzą się zawsze i wszędzie :-) Zapraszam na próbę jeśli masz ochotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim hobby jest latanie. W tunelu aerodynamicznym, a to był przypadek, bo dostałam taki voucher, na urodziny i to była miłość od pierwszego lotu ;) Od tego czasu w SpeedFly jestem regularnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ostatnio odkryłam nową pasję przypadkiem. Jest dość nietypowa, choć od zawsze lubiłam adrenalinę, sport, motory. Mianowicie złapałam zajawkę na żużel po odwiedzinach https://www.speedwaynews.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wolę bardziej spokojne rozrywki, choć jak się trafi okaz to też adrenalinka podskoczy, od wielu lat mam stałe hobby https://e-numizmatyka.pl/phpBB2/profile.php?mode=viewprofile&u=34260 kolekcja warta już prawie sto koła :) powód do dumy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może coś bardziej szalonego? Ja np kocham skoki spadochronowe :D Dwa lata temu narzeczona wręczyła mi voucher na lot w tunelu aerodynamicznym Speedfly pod wro i wpadłem. Od jednego lotu do drugiego i w końcu sam zacząłem skakać ze spadochronem, pokochałem taką rozrywkę i uwielbiam teraz moje hobby. Polecam każdemu spróbowanie chociaż tego lotu w tunelu, kto wie, może też za jakiś czas będziecie skakać jak ja hahaha :D pozdrówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poszukiwania wraków to jest dopiero ciekawa pasja! Mój brat się tym zajmuje. Działa z Escort Technology bo są dobrzy w tej branży, to specjaliści od elektroniki morskiej. Współpracują nawet z archeologami. Fajna pasja, coś innego niż granie w gry czy oglądanie seriali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sklepach jak https://znaczkopol.pl/znaczki/ksiezna_diana - możesz znaleźć ciekawe znaczki . My zbieramy znaczki i strasznie nas to wciągnęło. Mamy już bardzo dużą kolekcję. Bardzo fajne w zbieraniu znaczków jest to że kolekcjonerskie znaczki pocztowe przede wszystkim są unikatowe .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak ci się podoba moje hobby: gry-hazardowe-za-darmo.com/automaty-do-gier/hot-spot/ ?
Jak się masz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Zachęcam rodziców do wspólnej zabawy z dzieckiem np. prace manualne czy kulinaria. Przykłady zabaw można znaleźć na @pieciopalczasci na Facebooku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fototransfer.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo jest rzeczy, którymi mogłabyś się zainteresować na przykład gotowaniem czy graniem w planszówki. W moim domu jak się nudzimy wieczorami to pieczemy ciasteczka albo gramy w Gorącego Ziemniaka. To fajne alternatywy spędzania czasu wolnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli lubiłaś kiedyś plastykę i zpt w szkole, to koniecznie sprawdź się w takim nowoczesnym rękodziele (wiem, że mocno to się kojarzy z cepelią, ale nic bardziej mylnego) decoupage lub scrapbookingu. W necie jest pełno sklepów i poradników jak zacząć np. https://www.stonogi.pl/blog/decoupage-jak-rozpoczac-przygode-b10.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie mają różne hobby i niektórzy łączą je z chęcią zarobienie dodatkowych pieniędzy jak na stronie http://forum.bukmacherskie.com https://sts.pl czy https://najlepszysystemnabukmachera.wordpress.com Zakłady bukmacherskie, typy bukmacherskie i piłka nożna to prężnie rozwijające się dziedziny życia i rozrywki. Można tam dużo pieniędzy szybko zarobić, ale uwaga można też dużo ich stracić. Trzeba na to uważać, bo można też łatwo wpaść w hazard. Lepiej najpierw o tym dużo poczytać, niż od razu hip hurra w to wejść. Miłej niedzieli. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainteresuj się nauką. Moim zdaniem jest to bardzo wartościowe hobby. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć to polecam zajrzeć na stronę fundacji enarche. Oni działają na rzecz nauki i edukacji, wydają ciekawe książki naukowe, które warto sobie w wolnej chwili poczytać. Myślę, że mogą Cię zainteresować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno w Warszawie byłem na takim larpie https://www.5zywiolow.com/oferta/gry-miejskie-terenowe-larpy/ strasznie mnie to zabralo, myślę że przez przypadek odkryłem swoja pasję. Dodam, że niezbyt chciałem, koleżka mnie namówił no i jestem wdzięczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej fajnym hobby jest gotowanie . Bardzo dużo czytałem ostatnio na tematy gastronomiczne. Dlatego też jeżeli kogoś również interesują takie klimaty to chętnie pomogę coś ciekawego znaleźć. Na tej stronie można znaleźć dużo ciekawych informacji: http://kuchennerozmaitosci.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sport? Bieganie? ja też kiedyś mocno kręciłem na to nosem, ale z nudów zacząłem czytać porady na https://www.runners-world.pl/ wskoczyłem w dres i zacząłem trenować. Tak się wkręciłem, że w tamtym roku zaliczyłem pierwszy półmaraton. Można, tylko trzeba chcieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli nic cie nie ciekawi to warto postawić na zajęcia praktyczne: majsterkowanie, gotowanie, kiszenie, zaprawianie, uprawianie ogródka, robótki ręczne -masz wtedy okazję do uczenia się nowych rzeczy i tworzenia czegoś swojego, co daje satysfakcję :)
ja np uwielbiam majsterkowanie, zacząłem od czegoś takiego: https://www.narzedzia.pl/narzedzie-wielofunkcyjne-itamati-powersystem-18volt-iop1832-120,84503.html - można tym sporo różnych drobnych prac zrobić, np szkatułkę, domek dla ptaków itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto poszperać po blogach? Blogi to przecież kopalnia pomysłów i inspiracji. Zajrzyjcie na stronę https://lajfmajster.pl/ i poczytajcie artykuły. Myślę, że spodobają się Wam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam robienie na drutach! :D Mam 24 lata, a wkręciłam się od niedawna w robienie szaliczków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Granie w gry online może być dla Ciebie hobby lub wielką satysfakcją i relaksem. Jednym z moich zainteresowań są również gry online, możesz wypróbować tutaj https://polski-sloty.com/book-of-ra i powiedzieć mi, czy ci się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to jest ten rodzaj hazardu, w który grasz https://polski-sloty.com/gry-hot-spot/? To coś nowego. Od siebie mogę Ci go polecić. Istnieją bonusy dla tych, którzy dopiero zaczynają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak więc, oto popularne kasyno w Polsce https://polskie-kasyno.com/polskie-sloty-online/darmowe-sloty-owocowe/, oficjalna strona. Pomimo tego, że kasyno zostało otwarte w 2000 roku, zaraz po legalizacji hazardu w kraju, to nadal jest jednym z pierwszych licencjonowanych kasyn hazardowych w kraju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem osobą szczęścia, cóż, bardziej przypomina to przygotowanie się. Dlatego od dzieciństwa lubiłem grać w hazard i coś, w czym można grać i zarabiać pieniądze, więc moja pasja poszła do Internetu wraz z jego pojawieniem się, stale spędzam czas na stronach takich jak ten https://onlinekasynopolis.pl/darmowe-spiny/ jak i czas mijał, a zarobiony bonus, bo Pani Szczęście zawsze się zbliża ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto próbować różnych rzeczy, bo nigdy nie wiadomo co nam się naprawdę spodoba. Jeżeli potrzebujesz jakiejś podpowiedzi to polecam Ci żeglarstwo. Osobiście sam jestem pasjonatem i od lat już w tym siedzę. Potem pasja przeszła też na życie codzienne przez co mam dom wyposażony w wiele dodatków marynistycznych hahah https://nautix.pl/lampy-marynistyczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uwielbiam jazdę na rowerze, warto zapoznać się z artykułem http://www.rowerytanio.com.pl/2019/07/dobry-rower-to-podstawa-wybierz-odpowiedni-dla-siebie/ i dowiedzieć się, jaki rower warto wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami warto szukać w niespodziewanych miejscach. W ten sposób udało mi się znaleźć moje hobby. Kolekcjonuję nasiona, a dokładnie te od Dinadem Seeds. Sprawdźcie może was też to zainteresuje https://growseed.pl/pl/c/dinafem-SEEDS/108
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim hobby już od kilku lat jest identyfikacja skarbów, dlatego też sporo czasu spędzam na forum https://www.pasja-eksploracja.com/ i komentowaniu danych znalezisk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od roku mam swoje akwarium i to stało się moim największym hobby. Od zawsze fascynował mnie podwodny świat i teraz wreszcie mnie stać na posiadanie własnego kawałka rafy koralowej, co jest ekstra. Przy tym korzystałem wiele z oferty https://www.akwarystyczny24.pl/kategoria/akwarystyka-morska-2, bo mają oni naprawdę dobre jakościowo produkty, dzięki temu moje akwarium rozkwita. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja lubię malować. Ostatnio szukałam artykułów dla plastyków w atrakcyjnych cenach i trafiłam na https://www.taniomania.pl/t/kredki-prismacolor-artykuly-dla-plastykow Chyba skorzystam z oferty i zamówię kilka rzeczy dla siebie. Miałam krótką przerwę w malowaniu, ale zbliza się urlop i chcę ten czas dobrze wykorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do tej pory nie mam jednego konkretnego hobby :P Lubię czytać książki, jeździć rowerem czy grać w planszówki. W zeszłym miesiącu dorwałam na promocji Lombard. Życie pod Zastaw zawsze jak spotykam się ze znajomymi to zabieram ją ze sobą. Lepiej zagrać w planszówkę niż siedzieć w telefonach :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak czytanie to Twoje hobby, to polecam wybór dobrej książki...
Np. powieść "Australijskie piekło" wydana miesiąc temu!
Warto poszukać tego tytułu i strony autora, jestem po lekturze 1 rozdziału ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było tak, że mnie brat zapytał czy z nim nie pójdę na pierwszy trening, jak jeszcze razem mieszkaliśmy. I poszliśmy. I zostaliśmy https://tribesquad.pl/treningi/krav-maga-mikolow/ : -)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zawsze chciałam nauczyć się malować dzięki https://akademiarysunku.pl/ stało się to możliwe :)!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za ten przydatny link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można na tym zarobić, ale podstawa do tego jest legalna ... okazuje się, że nie wszyscy bukmacherzy dostępni w Internecie posiadać polskie prawo jazdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Forex i akcje to jedne z najbardziej przełomowych technologii XXI wieku, co potwierdziło już wiele instytucji. Zgadzam się, że akcje mogą wiele zmienić, począwszy od gospodarki, a skończywszy na zarządzaniu różnymi strukturami. Jednak dla mnie najciekawszy jest handel. Do tego używam buy stocks app
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To samo można powiedzieć o technologii Blockchain, to będzie prawdziwa rewolucja w przyszłym czasie. Może napisze czym ja się interesuje, trochę niecodzienne ale w wolnej chwili, zainspirowany działaniami projektu 1 Year Challenge zacząłem tworzyć sztukę z recyklingu. Bardzo ciekawa zabawa a przy tym ekologiczna!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Czy cóż? To byłoby dobre? Przykładowo, zimowym w roku 1992 roku pogrzebowo umieszczono mnie https://www.slotozilla.com/pl/automaty/hot-target na rynku małych, po zawodach skrzypnego czołgu dość rzadko, w kolejności w różnych stolicy: do Bałtyku, Grecji, Francji i Holand
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakłady sportowe połącz swoje hobby z zarabianiem! Możesz podnieść poziom adrenaliny w wyniku kilkukrotnego oglądania sportu, jeśli postawisz zakład pieniężny na jego wynik. Chciałbym od razu zwrócić uwagę na jedną bardzo ważną cechę: zakłady sportowe nie powinny być dla Ciebie paranoikiem i zamieniać się w iluzję stabilnych zarobków. Zakłady sportowe to hobby, ale nie główne źródło dochodu, więc nie musisz biegać, aby sprzedać samochód lub mieszkanie, aby postawić na drużynę piłkarską lub hokejową. Przed postawieniem zakładu na wynik zawodów sportowych najpierw przestudiuj charakterystykę drużyn, przynajmniej przeanalizuj ich osiągnięcia w ramach aktualnych mistrzostw.
Jak widać, może to być hobby. Więc chodź, wejdź na https://patrykdudek.pl/ i dołącz do naszej firmy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez długi czas myślałem, że nie mam hobby, próbowałem różnych rzeczy i nic jakoś nie dawało mi satysfakcji. Naturalnie mówię o takich hobby, które nie wymagają wyjazdów czy większych inwestycji pieniężnych. Okazało się dość niespodziewanie, że polubiłem rysować. Prawdę mówiąc nigdy mnie nie ciągnęło do tego, ale naoglądałem się wielu prac i zastanawiało mnie jak tworzyć takie efekty. Początkowo rysowałem najprostsze elementy, ale z czasem chciałem wiedzieć więcej, więc postanowiłem się zapisać na kurs rysowania do https://nauka-rysunku.eu/. Jestem już po zajęciach i progres jaki poczyniłem w te kilka miesięcy jest ogromny. Osoby interesujące się rysowaniem, powinny koniecznie sprawdzić takie kursy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić sport. Jest to bardzo przydatne i praktyczne. Poprawia zdrowie i podnosi na duchu. Znalazłem inny dla siebie. To jest hazard, https://laskasyna.com/kasyno-depozyt-sms/ nic tak nie łagodzi stresu, jak wieczorna gra w ruletkę przy szklance dobrego piwa. Dlatego też radzę spróbować, najważniejsze jest kompetentne podejście do wszystkiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafiłam kiedyś przypadkiem na stronę https://www.akwarystyczny24.pl/, zobaczyłam te piękne stworzenia i ich świat i od razu się zakochałam! Teraz nie wyobrażam sobie życia bez akwarystyki. Można się zainspirować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbować różnych rzeczy, tak jest najłatwiej. Na pewno w końcu traficie na coś co będzie sprawiać wam przyjemność i stanie się waszym hobby. Ja dosyć szybko znalazłam, jak kupowałam rolki dla dzieci to sama też spróbowałam no i teraz jak w weekend jest dobra pogoda to jeździmy wszyscy na rolkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej chyba po prostu próbować różnych rzeczy. Ja na przykład ostatnio próbuję z tak zwanym haftem diamentowym. Jest ekstra! Tutaj jest bardzo duży wybór obrazów do wyklejania tymi diamencikami - https://haftdiamentowy.pl/, to bardzo odstresowuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja znalazłam swoje hobby dzięki wspaniałym konikom. Kocham jazdę konną, którą mogę polecić innym osobom. Ostatnio zakupiłam również idealny czaprak dla mojego konika z firmy - www.equishop.com który polecam z całego serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się zakochałam https://naturawitasp.pl/dobry-kurs-wspinaczki/ uwielbiam adrenalinę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama mam problem z córką. Ja czytam połowe książki, druga polowe wymyślą córka i dopowiada, choć mlodsza chciałaby żebym dalej czytala. Ja jestem pod wrażeniem tych historii, które mi mowi. Bawi się klockami Lego d*plo, lubi budować z nich zamek dla księżniczki. Układa Puzzle. Czasem maluje farbami. Rzadko kiedy koloruje kolorowanki w domu czy coś rysuje ( robi to w przedszkolu, bo przynosi swoje arcydziela).
Zastanawiam się nad kupieniem tej ksiązki:
https://www.eduksiegarnia.pl/bajki-ktore-pomagaja-odkrywac-talenty

Czy ktoś moze czytał z maluchem?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Bardzo mnie odpręża wspinaczka https://naturawitasp.pl/dobry-kurs-wspinaczki/ lubię się zmęczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może spróbuj czegoś nieoczywistego, jak akwarystyka. Trochę trzeba zainwestować, ale uwierz że warto ;) Ja cały sprzęt kupilem przez Internet na https://www.akwarystyczny24.pl/. Dostawa szybka i sprawna, ceny konkurencyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja pasją są piękne ogrody i znalazłem coś takiego https://expertwpc.pl naprawdę aranżacje cudne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich, zapraszam tutaj https://Link.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja chodze tanczyc :D kiedys pole dance teraz twerk :D https://www.spot66.pl/kursy-solo/twerk/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć?

Ja od zawsze lubiłam uczyć się języków i w sumie to uważam za moje głowne hobby :) Marzy mi się znać biegle cztery języki obce. Teraz jestem na etapie nauki niemieckiego. Z racji, że jestem zabieganym człowiekiem postanowiłam skorzystać z kursu online :) Szkoła Profi Lingua daje mi taką możliwość :) https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalezienie sobie hobby w wolnym czasie jest bardzo ważne. Przecież człowiek nie może się zajmować i myśleć tylko o pracy przez cały dzień. W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości, a inspiracji możemy czerpać wśród znajomych. W moim gronie bardzo popularne stało się gotowanie we własnym zakresie. To nie tylko świetnie spędzony czas, to wyzwanie bo nie każdy jest chętny by poświęcić trochę czasu na naukę. Jeżeli chodzi o przepisy to znajdziemy je w kilka minut na takich portalach jak - https://uwielbiam.pl/przepis/kokardki-z-tofu-i-warzywami Duża różnorodność oraz szczegółowy opis to największe plusy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochamy w nim wolność, obcowanie z przyrodą, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych wspaniałych ludzi.
Od ponad ćwierć wieku żeglujemy po Mazurach i zawsze nas czymś pozytywnie zaskakują. To nowymi smakami, miejscami czy tajemnicami.

Kursy żeglarskie nie sa drogie, ani trudne:
https://otss.pl/podstawy-zeglarstwa-jak-zaczac-zeglowac/

Na stronie jest opisane, jak zacząć żeglować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, lubię czytać książki, oglądać seriale i czasem uprawiać hazard. Lubię grać na prawdziwe pieniądze, bo uważam, że to dobry sposób na zarabianie pieniędzy. To nie zajmie dużo czasu, aby znaleźć takie gry znalazłem tę stronę , tam profesjonalni autorzy zrobili całą listę, która zawiera najpopularniejsze oferty. O każdym z nich można przeczytać recenzję i poznać wszystkie wady i zalety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba szukać i kombinować, innego wyjścia nie ma. Dlatego ja zdecydowałabym się mimo wszystko na to, by poszukiwać rozwiązań, jakie będą nam przydatne. Legitymacja studencka naklejka - coś takiego w sieci znajdziecie i możecie to nawet kolekcjonować. I to wcale nie będzie dziwne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

spóbuj czegoś nowego :) ja polecam wspinaczkę, może https://batholds.com/kategorie/chwyty-wspinaczkowe/ tutaj znajdziesz coś dla siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jest tu ktoś, kto lubi malować? Ja zawsze to lubiłam, ale talentu nie mam za grosz ;) Na szczęście niedawno odkryłam obrazy do malowania po numerach, bardzo polecam. Ja kupiłam sobie z astry, fajna jakość i dobra cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalezienie sobie jakiegoś hobby w życiu jest bardzo ważne. Dobrze jakby to było coś co da nam wymierne korzyści w dłuższej perspektywie. Jednym z takich tematów jest z pewnością elektornika, z jaką mamy do czynienia na codzień. Zdobycie wiedzy i umiejętności pozwoli nam naprawiać niektóre urządzenia agd czy rtv, po odpowiedniej diagnozie. Wszystkie potrzebne informacje na ten temat można znaleźć na wyspecjalizowanych forach internetowych. Oczywiście najważniejsza w tym wszystkim jest praktyta. Do niej potrzebnę będą podstawowe akcesoria elektroniczne - https://e-media.com.pl/Akcesoria-elektroniczne-c822 Warto jest wybrać markowy sprzęt bo wykonamy nim szybciej zakładane działania oraz będzie bezawaryjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla rozrywki zawsze wybierałem bardzo złożone gry online, bo tylko w ten sposób wzrasta zainteresowanie i chęć ukończenia gry zwycięskim finałem, a poza tym rozwija się, a tym samym podnosi osobisty poziom intelektualny, który swoją drogą jest bardzo ważny dla samorozwoju jednostki. Dodatkowo nagłe i nieoczekiwane zmiany, które mogą zajść w samym procesie pozytywnie wpływają na szybkość myślenia, co również do mnie przemawia. Rozwijanie w sobie takich cech psychicznych przyczynia się do intensywnej aktywności umysłowej, która pomaga mi wygrywać w automatach kasynowych online https://jennycasino.com/ , co przynosi niesamowitą przyjemność i radość ze zwycięstwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo będzie zależało od tego jaka jest nasza indywidualna definicja tego czym jest hobby. Dla jednej osoby może to być oglądanie seriali i bycie na bieżąco w tej kwestii, dla innej może to być nauka nowych umiejętności. Najlepszym tego przykładem może być rysowanie jako pomysł na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Okres letni jest bardzo dobrym czasem bo w wielu miejscach odbywają się kursy rysunku, na jakich możemy uczyć się od najlepszych. To także moment na to by podjąć ostateczną decyzję ponieważ to zajęcie jakim będziemy się zajmować długoterminowo. Warto pamiętać o tym by wybrać sprawdzone kredki caran d'ache luminance - https://www.sklepmatejko.pl/kredki-caran-d-ache aby uzyskać najlepsze rezultaty. Dużo będzie oczywiście zależało od stylu rysowania i samej techniki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się, hobby to coś bardzo osobistego. Może to być cokolwiek, co sprawia radość i pozwala na chwilę zapomnienia o codziennych obowiązkach, czy to oglądanie ulubionych seriali, nauka nowych umiejętności, czy też rysowanie. Letnie miesiące są idealne do rozwijania swoich pasji, na przykład poprzez uczestnictwo w kursach rysunku. To dobry czas na podjęcie decyzji o zaangażowaniu się w hobby, które może wnieść dużo pozytywnych emocji do życia. A gdy chodzi o wybór narzędzi, tak ważne jest, by były one wysokiej jakości. Tak samo jak ważne jest, by wybrać odpowiedni salon kosmetyczny, który zaoferuje profesjonalne usługi, abyś czuła się i wyglądała wspaniale. W przypadku zainteresowania usługami kosmetycznymi, warto odwiedzić https://akademiamarleen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może pływanie? Ja od zawsze lubiłem pływać, teraz jak kupiłem swój dom to mam w ogrodzie wbudowany basen z http://berndorf.pl/ i pływam prawie codziennie. Bardzo odstresowujące zajęcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Polecam dzierganie na drutach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli lubisz rower, to może właśnie jakich sport Cię zainteresuje? Spróbuj różnych rzeczy - może rolki, a w zimę łyżwy? Albo po prostu yoga, jeżeli na razie nie możesz zostawiać za często malucha w domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy? Moja babcia i śp dziadek mieli zamówiona msze w kościele z prośba o odnowienie przysięgi małżeńskiej wujek zrobił im fotki i obrobił. Do tego bukiet z 50 róż. To ma być upominek, niekoniecznie wielki prezent ;)

Jeśli jednak wolałabyś coś innego to moze jakaś ładna ceramika? Na przykład komplet kubków ręcznie malowanych? Zerknij sobie tutaj https://andyceramika.pl/kubki
Dałam namiar na pracownię ceramiki Bolesławieckiej, w której możesz zamówić takie ręcznie malowane kubeczki :) Osobiście lubie wybrać się raz na jakiś czas w jakieś fajne miejsce, od siebie polecam domek w Okunince z hydromasażem: https://szyszka-okuninka.pl/ Swietne warunki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobom prefe3rującym aktywne spędzanie wolnego czasu polecam spływ kajakowy oferowany przez Kajaki Rogalinek. Świetna zabawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowię ryby, czasami całkiem spore - uwiwlbiam jazdę motocyklem. Do tej pory byłam plecakiem, mam nadzieję, że to się zmieni, bo w poniedziałek zaczynam kurs na A

Oczywiśćie raz na jakiś czas lubię sobie przeczytać dobrą książkę i polecam tutaj zajrzeć sobie szczeólnie na stronę:
https://stacja-ksiazka.com.pl/

Jest tutaj wiele rekomendacji na wartościowe ksiazki do poczytania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Odporność u dzieci. (140 odpowiedzi)

Temat pewnie kiedyś już się przewijał, ale zapytam. Co podajecie dzieciom na wzmocnienie...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Małe mieszkanko jak sobie radzicie!! :) (116 odpowiedzi)

Troszkę inny wątek mam nadzieje że znajdą się też rodzinki które mieszkają w 1 pokojowym...