Piotr - ocena (1) Chciałbym podzielić się pozytywną opinią na temat mojego doświadczenia z... Piotr Magda - ocena (1) super specjalistka, polecam Magda Kamila - opinia (1) Bardzo polecam. Diety ułożone naprawdę dla mnie, tylko potrawy które lubię.... Kamila
Joanna Będzińska - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Chudne, swietnie się czuję. Polecam Joanna Będzińska Agata - opinia (1) Polecam w 100%. Efekty na wadze i w samopoczuciu. Pierwszy raz od wielu lat... Agata Ewa K. - opinia (1) Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i ustalonej dla mnie... Ewa K. Joanna i Czesław Heimowscy - opinia (1) Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni, Pani Kasia zrewolucjonizowała nasz... Joanna i Czesław Heimowscy Monika - opinia (1) Oby wiecej takich specjalistow. Polecam, dietetyk, któremu naprawdę zależy na... Monika Małgorzata - opinia (1) Profesjonalne podejscie do klienta. Jadłospis uwzględniający gusta smakowe ,... Małgorzata Kinga - opinia (1) Gorąco polecam. Miło, sympatycznie i rzetelnie. Pani Kasia pełen profesjonalizm. Kinga Dariusz Kortals - opinia (1) Bardzo smaczna, pelniwartosciowa, urozmaicona dieta dobrana wg moich... Dariusz Kortals dorota - opinia (1) Trafiłam do Pani Kasi po maratonie u kilku innych specjalistów i dopiero... dorota